مجله گل گیس

همه چیز درباره آرایش ملایم

همه چیز درباره آرایش ملایم

در مطلب همه چیز درباره آرایش ملایم به همه ریزکاری های آرایشی اشاره می شود هر بار در مورد آرایش ملایم صحبت می کنیم طرفداران زیادی از این موضوع استقبال می کنند. پیشنهاد گروه گل گیس برای طرفداران این نوع آرایش را می توانید در ادامه مطلب بخوانید.

آرایش ملایم برای چه کسانی استفاده می شود؟

درست است که آرایش کردن شما را جذاب می کند اما چه کسی می گوید که شما تنها با آرایش می توانید زیبا شوید. نکات بسیاری وجود دارد که با رعایت آن ها قادرید در مهمانی ها بدرخشید. به عنوان مثال اگر شما دختر نوجوانی هسیتد استفاده از لوازم آرایش برای زیبا کردن چهره تان نه تنها برای سنتان مناسب نیست بلکه گاها با تغییراتی که بلوغ در ظاهر شما ایجاد کرده است، تصویر ناخوشایندی از شما خواهد ساخت.

آموزش آرایش ملایم برای دختران جوان

برای چنین نوجوانانی استفاده از سایه های بیس با رنگ های ملایم مانند کرمی، نسکافه ای و صورتی ملایم پیشنهاد می شود. گاها لازم است بخش هایی از صورت اصلا آرایش نشود. به عنوان مثال برای نوجوانان معمولا استفاده از خط چشم به اندازه ریمل مرسوم نیست. خط چشم باعث می شود چشمتان بزرگ شده و تغییر بسیاری کند به خصوص اگر از خط چشم های حالت دار و خاص استفاده کنید.

آموزش میکاپ ملایم دخترانه بسیار ساده

برای آرایش چشم و آرایش لب ها، از رنگ های روشن و ملایم استفاده می کنیم. هر چقدر رنگ ملایم تر باشد، آنها را جذاب تر و زیباتر می کند.ترکیبات آرایش صورت، شامل یک سایه ملایم قهوه ای یا گلبهی خیلی کمرنگ، خط چشم ساده، ریمل، یک رژ لب لایت و همرنگ لب است. بهتر است از رنگهای کالباسی و رنگ های ملایم رژلب استفاده کنید در اینجا ما به روش تصویری هم آموزش هایی را با توضیحات مکمل برای آرایش ملایم و لایت برای دختران جوان آموزش می دهیم و با مدل های گوناگون این نوع آرایش شما را آشنا می کنیم.

آموزش تصویری آرایش ملایم با تمامی ریزه کاری ها

همه چیز درباره آرایش ملایم
همه چیز درباره آرایش ملایم

آموزش کشیدن خط چشم برای دختران جوان

برای آرایش محو و نامریی هیچ گاه از کرم و کرم پودرهای براق و خیلی روشن استفاده نکنید. در این نوع آرایش، لوازم آرایش پودری به همراه قلم های مخصوص آنها در سایزهای مختلف مورد نیاز است. با نازکترین فلم مو با استفاده از پودرهای فشرده به رنگ دودی و مشکی مات، خطی باریک ونازک لابه لای مژه های بالا که گاهی عرض آن بسیار کم است به اندازه خود چشم بکشید و سعی کنید این خط از چشم بیرون نزند. فقط حالت چشم را کمی تغییر دهید. سعی کنید تا جای ممکن خطوط شما کوتاه کم رنگ و نازک باشند نگران این موضوع نباشید که تغییر چندانی نکنید مطمئن باشید که در انتهای این آموزش شما خواهید توانست یک آرایش زیبا با کمترین صرف وقت را داشته باشید.

آموزش ریمل زدن برای دختران جوان

از ریمل بدون خورده مژه تنها برای تیره کردن مژه ها و جدا ساختن آنها از هم استفاده می شود. این نوع ریمل ها را باید از فروشگاه های خاصی تهیه کنید و مطمئن شوید که شما از مدل های ریمل ضد آب و دیگر ریمل های خاصی مانند بلند کننده ها و ریمل های چشم گربه ای استفاده نمی کنید در یک مطلب دیگر در مورد ریمل های چشم گربه ای توضیحاتی را برای خانوم های عزیز داده ام که نحوه استفاده از این نوع ریمل ها را در آن توضیح داده ام اما در اینجا شما باید از ریمل های ساده بدون هیچ نوع عملکرد اضافه ای استفاده کنید ما می خواهیم تنها حالت چشمهای شما اندکی تغییر کند در ادامه تنها مژه های بالا را از طول ریمل بزنید.

همه چیز درباره آرایش ملایم
همه چیز درباره آرایش ملایم

آموزش آرایش ابرو برای دختران جوان

ابروها را با برس ابرو به سمت بالا بکشید و حالت دهید. هیچ محصول آرایشی که مربوط به ابرو باشد را استفاده نکنید. اگر معتقد هستید که ابروی شما کم رنگ است پیشنهاد می کنم از رنگ های موقت ابرو که به تازگی در فروشگاه ها به فروش می رسد استفاده کنید این نوع رنگ مزاییای زیاد نسبت به روش های دیگر رنگ کردن ابرو مثل مداد کشیدن دارد که این موضوع را نیز در مطلبی که رنگهای ابرو را با دیگر محصولات آرایشی ابرو مقایسه کردم به طور مفصل توضیح داده ام اما فعلا شما به این توصیه گوش کنید ابرو هایتان را یا فقط مرتب کنید یا اگر مایلید یک رنگ ابروی موقت کرمی را که با رنگ ابروی طبیعی تان هم خوانی دارد خریداری کرده و مانند سایه چشم و بسیار کم رنگ از آن بر روی ابرو هایتان استفاده کنید.

آموزش کرم پودر زدن برای دختران جوان

این قسمت مهمترین بخش آرایش شما است در واقع آرایش ملایم می بایست نوعی متفاوت از دیگر سبک های آرایشی داشته باشد. و همه چیز از زیر سازی شروع می شود در این بخش از آرایش ملایمتان از یک کرم زیر سازی یا یک کرم پودر قوی استفاده کنید رنگ در اینجا اهمیت دارد سعی کنید رنگ کرم زیر ساز شما تا جای امکان به رنگ پوستتان نزدیک باشد. با برس پهن و مخصوص پودرهای پوشاننده صورت، همه نقاط را خوب بپوشانید که بهتر است برای یک دست شدن و محو شدن لکه های جوش های صورتتان، اول روی این نقاط پودر زده و سپس دوباره همه صورت را کامل و یکدست بپوشانید. پس از اینکه رژگونه تمام شد، از برس قبلی استفاده کنید. یک دست کردن اساسی ترین کار شماست همه آرایشتان به یک دست شدن پوست صورت شما بستگی دارد وقت بیشتری روی این قسمت از آرایشتان بگذارید. کوتاهی کردن در انجا یعنی لو رفتن غیر حرفهای بودن شماست از هم اکنون یاد بگیرید که برای هر کار آرایشی حتی آرایش ملایم وقت کافی بگذارید.

همه چیز درباره آرایش ملایم
همه چیز درباره آرایش ملایم

آموزش رژگونه زدن و سایه زدن برای دختران جوان

برسی که در بخش زیر سازی استفاده کردید مهم ترین ابزار آرایشی شماست در این بخش آن برس را روی رژگونه بکشید تا رژگونه محو شود حتی از این برس برای پشت چشم ها استفاده کنید تا کاملا صورت به یکنواختی برسد. و یکرنگ دیده شود می توانید برای جلوه بیشتر یک سایه بسیار ملایم صورتی هم در پش چشمتان استفاده کنید. بعد از آن می توانید از یک رژ لب طبیعی مثل گلبه ای استفاده کرده و جلوه ای شیک و طبیعی به لب هایتان بدهیداین نکات راهنمای شما در آرایش ملایم برای دختران جوان بود خانوم هایی با سنین بالا تر و جوان هم می توانند از این آموزش استفاده کرده و اندکی در انتخاب رنگ ها و غلظت تن آنها خلاقیت به خرج بدهند نکته اساسی در این نوع آرایش این است که معمولا مردان این نوع از آرایش را بیشتر می پسندند و برای خانوم هایی که از این نوع آرایش برای امور روز مره مانند رفتن به محل کار، مهمانی های خودمانی، رفتن به دانشگاه یا خرید های روزانه استفاده می کنند اهمیت بیشتری قائل هستند این نوع از آرایش شما را با اعتماد به نفس تر نشان می دهد.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.