پذیرش آگهی

ما معتقدیم گل گیس بهترین رسانه برای آگهی تبلیغاتی شماست!

این روزها دوره رسانه های کاغذی و چاپی گذشته است. از سویی هزینه های بالای چنین رسانه هایی در مقایسه با رسانه های آنلاین، موضوعی بسیار قابل تامل است. دور و بر خود را که نگاه کنید دختران و زنان جوان بسیاری را می بینید که با گوشی های هوشمند خود دائما در دنیای اینترنت در گشت و گذار هستند و نیازهای خود را از طریق رسانه های آنلاین برطرف می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر به فکر تغییر در برنامه های تبلیغاتی خود باشید!

گل گیس رسانه ای آنلاین برای معرفی شما و خدمات شما در زمینه آرایش و زیبایی است که می کوشد پیام شما را به بهترین شکل ممکن به علاقمندان این موضوع خاص برساند.

گل گیس با روزانه بیش از ۵۰۰۰ بازدید یکتا، ماهانه بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ هزار بازدید یکتا را شامل می شود، که همگی در جستجوی سرویس های آرایش و زیبایی و خدمات مرتبط با آن هستند.

گل گیس از طراحی واکنشگرا برخوردار است. به این معنی که در تمامی دستگاه های متصل به اینترنت ( کامپیوتر، لپ تاب، تبلت، گوشی و… ) به درستی نمایش داده می شود. پس آگهی شما نیز نمایش دلپذیری را تجربه خواهد کرد.

تنها با مقایسه جایگاه های تبلیغاتی گل گیس با هزینه های سایر روش های تبلیغاتی همچون پیک های چاپی ( که دچار محدودیت تیراژ و غیرتخصصی بودن هستند. و همینطور وجود آگهی از هر دستی برای همه طیف های مخاطبان، از آموزش درسی و کنکور گرفته تا خدمات ساختمانی و …) و نیز ارسال پیام کوتاه ( که استفاده غیر علمی و افراطی از آن، این رسانه قدیمی را نزد مردم منفور کرده و کمتر از ۱۰ درصد پیام های کوتاه تبلیغاتی خوانده می شود. و از سویی کم بودن فضای معرفی در یکی دو جمله ) و یا تراکت ( که به با هزینه های چاپ و توزیع در نهایت می تواند به بخش بسیار کوچکی از علاقمندان شما اطلاع رسانی کند ) می توانید به ارزشمند بودن این جایگاه ها پی ببرید.

در ادامه تصاویر نشان گذاری جایگاه های تبلیغاتی گل گیس را به همراه قمیت هر جایگاه مشاهده می کنید.

golgis_ads_price

جایگاه ها در صفحه اول گل گیس

golgis_ads_1

جایگاه ها در صفحه نتایج جستجو

Golgis_ads_2

جایگاه ها در صفحه داخلی اخبار

golgis_ads_3

توضیحات لازم در مورد هر جایگاه

جایگاه A با نمایش صد درصدی در تمامی بازدیدهای صفحه اصلی می تواند ابزاری موثر در افزایش اعتبار شما باشد. حضور در این جایگاه نشانه قدرت، بزرگی و سطح بالای کار شماست. این جایگاه با اندازه ۲۵۰ در ۲۵۰ پیکسل آماده ارائه می باشد.

جایگاه B با همان ویژگی های جایگاه A و درصد بازدید کمتر در صفحه نمایش های کوچک تر ( ۵۰ درصدی )، می تواند ابزار مناسبی برای حضور در این قسمت مهم، با هزینه ای پایین تر باشد. این جایگاه با اندازه ۲۵۰ در ۲۵۰ پیکسل آماده ارائه می باشد.

جایگاه C ارزشمندترین جایگاه تبلیغاتی گل گیس است. این جایگاه تنها مختص اعضای سایت می باشد. با حضور در این جایگاه علاوه بر معرفی همیشگی خود در صفحه اصلی در صفحه نتایج جستجوی کاربر نیز به صورت همیشگی به عنوان پیشنهاد ویژه معرفی خواهید شد. در واقع این جایگاه تنها جایگاهی است که نمایشی بیش از ۱۰۰ درصد از تمامی بازدید های سایت دارد. به این معنی که تمام بازدید کنندگان سایت، حداقل یک بار و حداکثر چندین بار ( میانگین ۳ الی ۴ بار ) شما را در صفحات اول و جستجو، مشاهده خواهند کرد. این جایگاه ظرفیت معرفی تنها هشت بیزنس را دارد.

جایگاه D و E مناسب بیزنس هایی است که در مدت زمانی طولانی می خواهند نام خود را در ذهن مشتریان هک کنند. حضور همیشگی در این جایگاه ها که در کنار بخش جدی ( اخبار ) سایت قرار گرفته است؛ می تواند به خوبی این هدف شما را پوشش دهد.  این جایگاه با اندازه ۲۵۰ در ۳۰۰ پیکسل آماده ارائه می باشد.

جایگاه F مناسب کسانی است که می خواهند در مدت زمانی کوتاه مشتریان زیادی بدست آورند. حضور همیشگی در بالای صفحه نتایج جستجو می تواند به خوبی این انتظار شما را برآورده کند. این جایگاه با اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل آماده ارائه می باشد.

جایگاه G مناسب کسانی است که می خواهند با کمترین هزینه جایگاهی در گل گیس داشته باشند. این جایگاه همچنین برای خدمات دهنده های شخصی، مثل ناخن کار ها، تتو کارها و… می تواند جذاب باشد.  این جایگاه با اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل آماده ارائه می باشد.

چند قانون برای رزرو جایگاه ها

۱٫ بنرهای هر جایگاه باید در اندازه درست و با حجم معقول ( کمتر از ۷۰ کیولبایت ) ارائه شود.

۲٫ بنرها باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی و از نظر عرفی و شرعی بدون مشکل باشند.

۳٫ برای رزرو جایگاه ها باید حداقل یک هقته قبل تماس حاصل فرمایید. البته ما تا حد امکان در تسریع روند ثبت جایگاه با شما همکاری خواهیم کرد.

۴٫ تنها واریز مبلغ هر جایگاه منجر به ثبت نهایی آن برای شما خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و نیز شرایط رزرو جایگاه ها با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۴۸۷۴۱۵

admin@golgis.com