درباره ما

گل گیس برای آرایشگاه ها و مراکز زیبایی چکار می کند؟

گل گیس تجارت شما را متحول می کند! وبسایت گل گیس با روزانه هزاران بازدیدکننده ی جستجوگر مراکز آرایشی و زیبایی، معتبرترین مرکز معرفی خدمات دهنده های آرایشی و زیبایی می باشد. آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی زنانه، با عضویت در گل گیس و تکمیل اطلاعات، می توانند خدمات خود را در دسترس هزاران کاربر علاقمند گل گیس قرار دهند.

گل گیس کلاس کار شما را تغییر می دهد! در دنیای امروز طیف وسیعی از دختران جوان با استفاده از اینترنت و سایت های اطلاع رسانی خدمات مورد نیاز خود را جستجو می کنند. حضور در اینترنت برای هر بیزنسی، بخصوص کاری که به جوانان ارتباط پیدا می کند می تواند بسیار موثر باشد. همچنین داشتن پروفایل شخصی در اینترنت، نشان دهنده کیفیت خدمات شما و جدی بودن فعالیت تان می باشد.

گل گیس برای کاربران عمومی و بازدیدکنندگان خود چکار می کند؟

گل گیس شما را از سردرگمی انتخاب نجات خواهد داد! چرا که به راحتی می توانید بهترین و نزدیک ترین مراکز خدمات آرایش و زیبایی را در اطراف خود و با خدمت مورد نظر خود جستجو کنید و با آن ها تماس بگیرید. نمونه کارهای آن ها را مشاهده کنید و شرایط دیگر را بررسی کنید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

گل گیس بروزترین اطلاعات آرایش و زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد! با مراجعه به صفحه مجله هفتگی و یا عضویت در خبرنامه سایت می توانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

گل گیس را چه کسانی اداره می کنند؟

همه‌ی ما یک خصوصیت مشترک داریم و آن هم علاقه شدید به مباحث روز آرایش و زیبایی، و برندیگ خدمات آرایش و زیبایی در وب است. تیم ما متشکل از افرادی است با تخصص های گوناگون. ما اعتقاد داریم که کار گروهی را به خوبی میشناسیم و همواره تلاش می کنیم بهترین تیم، متشکل از بهترین افراد را در کنار خود داشته باشیم. سعی ما بر شناخت جدیدترین راهکارهای جهانی معرفی برندهای آرایش و زیبایی است و بهترین لحظه های زندگی کاری ما زمانی است که صدای مشتریان و همراهان خود را می شنویم و با آنها صحبت می کنیم.

  • ما می توانیم با توسعه ابزارهای فنی، تبلیغاتی و زیبایی شناختی، کانال های جدیدی بین آرایشگاه ها و مراکز زیبایی با مشتریانشان ایجاد کنیم.

  • ما می توانیم با ارائه آموزش و مشاوره، به توسعه کسب و کارهای مرتبط با آرایش و زیبایی کمک کنیم.

  • ما می توانیم حضور و تبلیغات در فضای وب را به تجربه ایی دلنشین برای مشتریان خود تبدیل کنیم.

یاسر حمزه لوی

ایده پرداز و مدیر فنی و اجرایی تیم

یاسر علاقمند به دنیای تکنولوژی و بازاریابی تحت وب است. ایده اصلی او ارائه خدمات و سرویس های مبتنی بر وب به تجارت های آفلاین و واقعی که در وب حضور ندارند، می باشد.

فرشته فرزین

متخصص در تولید محتوا و طبقه بندی اطلاعات

فرشته در دانشگاه حسابداری و مدیریت خوانده است و علاقه زیادی به تولید محتوای تحت وب دارد. از سویی او سابقه فعالیت های هنری و آموزشی در زمینه آرایشی و زیبایی را در کارنامه خود دارد.

بهشته تاخیری

متخصص در بازاریابی محیطی

بهشته علاوه بر علاقه به مباحث آرایش و زیبایی، دانش و تجربه خوبی در زمینه بازاریابی محیطی و فروش دارد. همچنین حیطه تخصصی او را می توان مراکز و کلینیک های زیبایی دانست.

رسول موسی پور

ایده پرداز و مشاور هنری

رسول آماده انجام هرکاری است. تخصص اصلی او طراحی و عکاسی صنعتی و تولید محتوای علمی است. رسول از خلاقترین اعضای گروه است و می تواند در هر زمینه های ایده های تازه ای داشته باشد.