مجله گل گیس

آیا استفاده از مداد ابرو باعث آسیب رساندن به ریشه های ابرو می شود؟

آیا استفاده از مداد ابرو باعث آسیب رساندن به ریشه های ابرو می شود
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه آیا استفاده از مداد ابرو باعث آسیب رساندن به ریشه های ابرو می شود؟

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

مداد ابرو

با توجه به استفاده زنان و دختران جوان از مداد ابرو باید گفت  مداد ابرو که رنگ را با فشار وارد مو می‌کند می‌تواند باعث ریزش و کم شدن ابرو ‌بشه. متخصصان در خصوص آسیب‌های فراوانی که مداد ابرو می‌تواند به ریشه مو وارد می‌کند، می گویند استفاده مداوم و هر روزه از مداد ابرو می‌تواند بسیار آسیب‌زننده باشه، به طوری که ابتدا به تنه مو صدمه می‌زند و بعد ریشه مو را از بین می‌برد و اگر این استفاده به صورت مکرر باشه می‌تواند آسیب‌های بیشتری را داشته باشه.

آیا استفاده از مداد ابرو باعث آسیب رساندن به ریشه های ابرو می شود
آیا استفاده از مداد ابرو باعث آسیب رساندن به ریشه های ابرو می شود

توصیه مهم

این متخصصان معتقد هستند با اینکه رنگ مو موجب ریزش نمی‌شه اما مداد ابرو می‌تواند حتی از رویش مو نیز جلوگیری کند. متخصصین در مورد استفاده از خط چشم نیز می گویند پوست پلک نازک‌ترین قسمت چشم است، به همین خاطر استفاده از مواد آرایشی می‌تواند بالاترین ریسک را داشته باشه. وی در خصوص استفاده از خط چشم هشدار های هم وجود دارد که استفاده از خط چشم شیوع اگزماهای دور چشم را افزایش داده است که افزایش اگزماهای دور چشم مهم‌ترین عامل برای بروز عفونت‌ها هست. پس دقت در استفاده برای خانوم ها پیشنهاد می شود.

عوامل آلرژی زا

متخصصان درمورد عامل ایجادکننده این اگزماها خاطرنشان می کنند که زنان ممکن است از مواد آرایشی ارزان قیمت که معمولا قاچاق و دارای ترکیبات ارزان‌قیمت هستن استفاده ‌کنند. و این محصولات هم به دلیل نظارت نداشتن بر روی تولیدشان بسیار خطر آفرین هستند و باید از نمونه های معتبر و لوازم آرایشی دارای برچسب شبنم استفاده شود. استفاده از مواد آرایشی که کیفیت بالایی نداره ریسک‌های التهابی را بالا می‌برد و می‌تواند ناقل عفونت‌ها باشه. مواد آرایشی غیره استاندارد و فاقد برچسب شبنم در حال حاضر مشکل‌های پوستی، حساسیت‌های شدید، خارش، التهاب‌های دور چشم و عفونت‌های دیگر را ایجاد می کند و برای سلامتی مصرف کنندگان هم بیسار خطرناک تشخیص داده می شود. پس دوستان عزیزم سعی کنیم از لوازم آرایشی معتبر استفاده کنیم ارزون بودن تنها ملاک ما نباشه.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.