باید ها و نباید های آرایشی در سال ۲۰۱۷
باید ها و نباید های آرایشی در سال ۲۰۱۷

باید ها و نباید های آرایشی برای سال ۲۰۱۷

با عرض تبریک به همه هموطنان و مسیحیان عزیز اولین مطلب سال جدید خود را با عنوان باید ها و نباید های آرایشی برای سال ۲۰۱۷ آغاز می کنم. طراوت هستم و خوشحالم که در این روز بسیار زیبا بعد از گشت و گذار در دنیایی مد و زیبایی تونستم برای شما دوستاران مد و زیبایی مطلبی رو پیدا کنم و بعد از ترجمه در اختیار دوستان فارسی زبانم قرار بدم.

در هر ژانویه

هر سال در اولین روز از ژانویه که شروع یک سال جدید میلادی محسوب می شه گروه ها ی علاقه مند به مد و زیبایی و آرایشگران حرفه ای بین المللی (میکاپ آرتیست های معروف) در همه کشورها سعی می کنند به یک جمع بندی برای ارائه یک برنامه کلی برای آرایش سال جدید برسند و باید ها و نباید های آرایشی رو با هم به اشتراک بزارن این در حالی هست که در فضای مجازی حرفه ای شغلی این افراد بعضی اوقات پیش می یاد که باید از یک برند حمایت کنند و در واقع چون مسئولیت های تبلیغاتی این برند ها رو به عهده گرفتن نمی تونند به صورت واضح در این مورد صحبت کنند اما فضای مجازی جایی که این افراد صاحب نظر بدون ترس و واهمه از بد نام شدن و پیگرد های قانونی برند های آرایشی که براشون تبلیغ می کنند می تونن به راحتی بدون لو دادن اسم واقعی شون نظر کارشناسی بدن توی گروه های شبکه های اجتماعی هر صاحب نظری یک یا چند پیشنهاد ارائه می کنه روی این قوانین پیشنهادی همه فکر می کنند و بحث  داغ می شه هر کسی می تونه نظر بده اما باید از اصل موضوع پیشنهادی یا دفاع بشه یا باید جایگزینی براش ارائه بشه بیشتر این پیشنهاد ها با هم ترکیب می شن و هر کدوم کامل کننده حرفها و نظر های دوستان دیگه هستن در نهایت بعد از یک جمع بندی به یک بیانه کامل تبدیل می شه که برای سال جدید این پیشنهاد ها رو توی فضای مجازی نشر می دن من هم بعد از خوندن متن بیانه امسال به این موضوع فکر کردم که بهتر این بیانه رو با شما خواننده های عزیز در میون بزارم چندتا نکته قبل از ارائه این بیانه باید گفته بشه

اول اینکه این موضوعات مطرح شده همه در حد یک پیشنهاد برای سال جدید هست و در مورد این نظریات نباید حالت تهاجمی داشت اجباری به پذیرفتن همه این موارد نیست هر کسی بنا بر سلیقه شخصی می تونه از بعضی از این پیام ها و نظرات استفاده کنه روی حرفم با دوستان حرفه ای آرایشگری هست که بعضی وقت ها منو مورد لطف قرار می دن و می گن چرا توی مطالبت آموزشهای آرایشی توی منزل رو می زاری و مطالبی رو می نویسی خانوم ها خودشون بتونند توی خونه آرایش انجام بدن به هر شکل جواب من به این دوستان همیشه یک چیز هست، می گم آموزش آرایشگری به عموم خانوم ها هم اطلاعات اونا رو بالا می بره و هم جلوی اشتباهات زیاد بعضی از دوستان رو می گیره دیگه نباید مشتری ها نا راضی از سالن ها بیرون بیان یا اشتباه یک آرایشگر مثلا حرفه ای که آموزش خاصی ندیده باعث بشه به مشتری آسیب جسمی یا روحی وارد بشه من معتقدم با بالا رفتن سطح آگاهی عمومی در مورد مسائل زیبایی دست کلاهبردار ها و دوغ گو ها رو می شه و هر کسی به نسبت توانایی های حرفهای که داره از این فضا استفاده می کنه.

دوم اینکه این پیشنهاد ها بعد از مطالعه کامنت ها و نظرات زیادی از آرایشگرهای حرفه ای جمع آوری شده که همشون توی نوشتن مطلب هم به اندازه حوضه کاری حرفه ای شون سابقه دارن امید وارم تلاش من برای جمع کردن این نظرات و برگردون کردن کلیت بیانیه آرایشگرای حرفه برای سال ۲۰۱۷ به فارسی مورد توجه دوستان قرار بگیره.در ادامه ترجمه این بیانه رو می بینید.

باید ها و نباید های آرایشی در سال 2017
باید ها و نباید های آرایشی در سال ۲۰۱۷

قطعنامه زیبایی

این نگاه به آینده است. برای آرایشگران و همه کسانی که در این هنر و صنعت بطور حرفه ای کار می کنند. این آینده شغلی شماست در سال جدید این لیستی از باید ها و نباید های آرایشی برای سال ۲۰۱۷ است. که به عنوان یک قطعنامه زیبایی مطرح می شود.

دوستدار مو طبیعی خود باشید

بهترین روش برای زیبایی موهایتان همان فرمی است که بصورت طبیعی موهای شما دارند. در این سال جدید سعی کنید بجای وقت گذاشت برای فرم دادن به مو هایتان آنها را به صورتی هستند زیبا کنید می پرسید چطور؟ بایید گفت که هر مویی بر اساس ساختار طبیعی خود فرمی از پیش تعیین شده دارد. مثلاا افرادی هستند که موهایشان بطور طبیعی صاف ، فر یا مجعد هست. یا اشکالی ترکیبی میان این ها به هر شکل شما باید به این نکته توجه کنید که به راحتی نمی توان هر فرمی از مو را به فرم دیگری تبدیل یا بهتر بگوییم نزدیک کرد. شما اگر بخواهید یک موی با فرم طبیعی فر را صاف کنید مسلما باید هزینه های زیادی بابت استفاده از مواد صاف کننده بپردازید و این تازه اول راه است. در ادامه با صرف هزینه های زمانی زیاد و در مقابل آسیب رساندن به ساختار مو هایتان آنها را برای مدتی به همان فرمی که می خواهید در خواهید آورد البته تاکید می کنیم فقط برای مدت کوتاهی نه برای همیشه. حالا این تصمیم با شماست، آیا می خواهید به خودکمک کنید؟ پیشنهاد ما برای شما این است که سعی نکنید یک فرم را به موهایتان تحمیل کنید، اگر موهایتان فرمی طبیعی به خود دارند آنها را با همان فرم آرایش کنید. اگر موهایتان مجعد است سعی کنید مدل هایی را برگزینید که با مو های مجعد شما سازگار باشد در اینجا شما برنده هستید زیرا که هم وقت و هم هزینه را صرفه جویی کرده اید و در نهایت فرصتی بیشتر برای لذت بردن از زندگیتان خواهید داشت.

باید ها و نباید های آرایشی در سال 2017
باید ها و نباید های آرایشی در سال ۲۰۱۷

از سشوار استفاده نکنید

در سال جدید سعی کنید که از سشوار استفاده نکنید بجای استفاده مکرر از سشوار برای خشک کردن مو یا فرم دادن آن این کار را زمانی انجام بدهید که مجبور هستید در زمان هایی که واقعا می خواهید به سرعت موهایتان خشک شوند یا بنا بر دلایلی می خواهید در آن روز مدل مو های خود را به فرمی غیر از فرم همیشگیشان تبدیل کنید اما در مواقع دیگر که این ضرورت ها وجود ندارند، حتما می توان با تحمل بیشتر به سلامت ها نیز فکر کرد در اینجا پیشنهاد می شود بجای روشهای معمول این بار در هنگام استحمام از یک ماسک موی مورد تایید استفاده کنید که هم برای تغذیه موی شما مفید باشد و هم شادابی به آنها ببخشد پیشنهاد می شود در ادامه پس از استحمام از یک سرم مو استفاده کنید آن را بر روی موهای نیمه مرطوب خود بمالید و اجازه دهید به طور طبیعی موهایتان خشک شود این مراحل را می توانید در هنگام شب و قبل از رفتن به رختخواب انجام بدهید، این نکته را در نظر بگیرید که در هنگام خشک شدن موها آنها را شانه کرده و با همان فرمی طبیعی شان از آنها لذت ببرید و از ابزار های دیگر مکانیکی و حرارتی برای فرم دهی نهایی استفاده نکنید. نهایتا با انجام این روش در سال جاری مو های سالمتر را خواهید داشت.

رژیم مخصوص پوست بگیرید

در سال جدید باید به سمت استفاده از محصولات کیفی باشید. از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید به جای هزینه برای لوازمی که به پوست شما آسیب می رسانند در این سال جدید از محصولاتی استفاده کنید که به پوست شما کمک می کنند. از خانه خارج شود سعی کنید عزم خود را برای خریدن محصولات مراقبت از پوست با کیفیت جزم کنید برای این منظور از متخصصان آرایشی و پزشکان زیبایی کمک بگیرید تا با شرایط مالی و نتیجه ای که خواهان آن هستید بهترین ها را به شما پیشنهاد کنند. نکته اصلی در اینجاست که شما باید حتما در ازای صرف هزینه برای این دسته از محصولات مراقبت از پوستاز بخش بودجه ای که هر سال صرف خریدن لوازم آرایشی مضر می کردید کم کنید در اینجا شما به دو نتیجه ارزشمند خواهید رسید نخست که بودجه قابل ملاحظه ای را در این سال اضافه بر سال پیش هزینه نمی کنید و دوم آنکه به جای آسیب رساندن به سلامت پوست خود امسال شما با آن مهربانتر برخورد کرده اید. به نظر عالی می رسد اینطور نیست؟

آرایش را حذف کنید!

برای بسیاری از خانوم ها حذف آرایش مشکل است و برای تعداد دیگری غیر ممکن ! افرادی هستند که هر شب قبل از خوا با استفاده از پاک کننده های آرایشی آرایش صورت خود را پاک می کنند و در صبح روز بعد دوبار آن را از نو بر روی صورتشان اجرا می کنند. این یک روال همیشگی در زندگی این دسته از افراد است. حالا وقت تغییر است امروز روز نوی است سال جدید را با این روش شروع کنید بجای استفاده هر شب از پاک کننده آرایشی از یک کرم مرطوب کننده خوب استفاده کنید هر شب قبل از رفتن به رختخواب پوست صورت خود را با یک مرطوب کننده تغذیه کنید. قسم بخورید که این کار را هر شب ادامه دهید خواهید دید که تغییر بزرگی پوست شما در طول زمان خواهد کرد که شما را شگفت زده می کند هیچ رازی در کار نیست شما با این کار به پوست صورتتان اجازه می دهید خود را به مرور زمان ترمیم و باز سازی کند و این یک مکانیزم طبیعی برای پوست هر فردی هست شما آن را از زیر فشار هر روزه مواد آرایشی خلاص خواهید کرد. اگر هنوز نتوانسته اید که مرطوب کننده مناسب پوست خود را پیدا کنید فرصت را از دست ندهید اندکی تحقیق و پرس و جو شما را به آن محصول مناسبتان می رساند این یک وظیفه جدی برای شروع سال جدید هست.

باید ها و نباید های آرایشی در سال 2017
باید ها و نباید های آرایشی در سال ۲۰۱۷

هر چیزمصنوعی را کنار بگذارید

در حال حاضر این شما هستید که تصمیم می گیرید که برای سال جدید کدام پیشنهاد ها را اجرا کنید. تا به اینجا هم ما به شما افتخار می کنیم که توانسته اید تا این اندازه شجاعت داشته باشید. اما در این قسمت باید هر چیز مصنوعی را کنار بگذارید استفاه از مژه مصنوعی بالا ترین آمار را در میان دختران جوان دارد. از اینجا شروع کنید هرگز برای مدت زمان طولانی نباید از مژه مصنوعی استفاده شود از این وسیله آرایشی به صورت دوره ای استفاده کنید فقط در جاهایی که مجبور هستید. مژه مصنوعی به شما زیبایی کاذبی در نگاه نخست مید دهد در لحظات اولیه خیره کننده است اما به سرعت لو می رود و شما را در نگاه دیگران کم اهمیت می کند شاید مژه های خودتان بهتر باشد، در آینه نگاه کنید این شما هستید با مژه های طبیعی خودتان بسیاری از محصولات آرایشی و مراقبتی وجود دارند که می توانند در بهبود وضعیت کنونی شما به شما کمک کنند اگرمی توانید فرصت کافی به خودتان بدهید مطمئن باشید شما بسیار بهتر از آن خواهید شد که همیشه فکر می کردید، برای بلند تر کردن مژه ها و پر پشت تر کردن آنها از راه های طبیعی استفاده کنید از محصولات تخصصی کمک بگیرید و با افراد آشنا به این روشها صحبت کنید. و هر گز به این نتیجه که بسرعت باید به پاسخ نهایی برسید فکر نکنید. مسلما راهی برای بهبود وضعیت کنونی شما وجود دارد که از آن بی خبر هستید پس به جستجو ادامه دهید

محصولات داروخانه ای

امسال را با استفاده از از محصولات داروخانه ای آرایشی و بهداشتی شروع کنید. از محصولات ارگانیک واقعی بهره ببرید. محص.لات ارگانیک مسلما قیمتی بسیار گران تر از دیگر محصولات آرایشی را دارند و برای بسیاری از خانوم ها به این موضوع بد بین هستند تنها دو دیدگاه وجود خواهد داشت اول اینکه به این مواد ارایشی به چشم یکی از محصولات لوکس نگاه کنیم و دومین مبحث در این خصوص آن است که تحمل بیشتری به خرج بدهیم تا بتوانیم این محصولات را خریداری کنیم نکته حاضر بسیار گیج کننده خواهد بود اگر از حجم آرایش روزانه کاسته شود و درخواست استفاده از مواد آرایشی کمتر شود مسلما یک محصولآرایشی را می توانید در مدت بیشتری استفاده کنید اگر شما یک ریمل یا خط چشم را در طول یک ماه اندکی کمتر یا بیشتر مورد استفاده قرار می دهید اما در این موارد که می خواهید برای سال جدید حجم کمتری از این محصولات را مورد استفاده قرار دهید مسلما شما می تواند محصولات آرایشی تان را برای مدت زمان طولانی تری مورد استفاده قرار دهید. سعی امسال شما حتما بر روی این موضوع متمرکز باشد که هر چه بیشتر از این محصولات استفاده کنید. شما حتما باید موفق شوید.

ناخن هایان را آرایش کنید

برای امسال از طرح های ساده و تک رنگ بهره بگیرید و حتما با رنگهای جدیدی که تا به حال آنها را امتحان نکرده اید این کار را ادامه دهید شاید لازم باشد چند آموزش ساده برای این کار ببینید. از تصاویر و ویدیوها بهره بگیرید .

قطعنامه شما چیست؟

حالا نوبت شماست شما به چه تغییراتی می اندیشید آیا می خواهید تغییر اساسی در روش آرایشی امسال خود داشته باشید؟ پاسخ این پرسش را می توانید به خودتان بدهید. بهر حال گروه گل گیس برای شما آرزوی موفقیت خواهد کرد.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید