مجله گل گیس

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم

برجسته کردن لب ها با آرایش
loading...

یکی از روش هایی که در سالن های زیبایی برای برجسته کردن لب ها استفاده می شود به کار گیری رژلب قرمز است. به طور کلی رنگ ها تیره و غلیظ می توانند قدرت مانور آرایشگر را برای حجیم کردن اعضای صورت بیشتر کند. اما باید یاد آور شویم که این روش تنها راه برجسته کردن لب ها نیست. در این پست برای افرادی که می خواهند لب های برجسته و زیبایی داشته باشند اما از رژ لب قرمز استفاده نکنند روشی را با نام روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم با استفاده از تصویر بازگو خواهیم کرد. در این روش با استفاده از سایه روشن به برجسته کردن لب ها می پردازیم. در ادامه روش کار را با استفاده از تصویر و توضیحات خواهید دید.

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم

برای این کار ابتدا یک کرم پودر روشن تر از پوست و یا مداد محو کننده سفید یا کرم را انتخاب کرده و دور لب بالا و پایین را با استفاده از قلمو یا مداد مانند تصویر زیر خط بکشید.

سپس خط های ترسیم شده را با استفاده از انگشت به داخل لب کشیده و ماساژ دهید تا کاملا محو شوند دقت کنید خطوط وارد لب نشوند همچنین میزان محو شدن طوری باشد که خطوط ترسیم شده به روشنی مشخص نباشند و تنها سایه ای از آنها پیدا باشد. سپس با استفاده از یک رژ لب ملایم لب ها را آرایش کنید.

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم
روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.