مجله گل گیس

ورزش های ستارگان هالیوود برای خوش اندام بودن

راز ورزش ستارگان برای لاغری

شاید شما هم مثل من بسیار علاقه داشتید تا بدونید ورزش های ستارگان هالیوود برای خوش اندام بودن چیست و چه نتایجی دارد؟ از اونجایی که همیشه گفتم مجله گل گیس همه جوره حواسش به زیبایی و سلامت شماست، امروز بد ندیدم که از راز ورزش های ستارگان هالیوود براتون پرده بردارم. الان که فصل مدارس شروع شده و اغلبا بچه ها صبح تا ظهر مدرسه هستند و چیزی هم به فصل بهار و دید و بازدیدهای عید باقی نموده، پس بهترین کار شروع یک سری ورزش برای خوش اندام بودن هستش. شما با این کار به خودتون کمک می کنید تا از شر چاقی که تو فصل زمستون دامن گیر خیلی از خانم ها میشه در امان بمونید و در عوض تو عید کلی حرف برای خوش اندام بودنتون داشته باشید. البته پیشنهاد می کنم در صورت داشتن مشکل جسمی خاص حتما با پزشکتون در این رابطه صحبت کنید. هر چند که ورزش مفیده اما نه برای همه و نه شکل آن، پس برای رسیدن به هدفتون با دقت و آگاهی قدم بردارید ، هر چند داشتن اندامی زیبا و متناسب، آرزوی همیشگی هر زنیه ولی این دلیل نمیشه که از هول شدن زیاد اشتباه کنید. راز و رمز آن گروه از افرادی که تناسب اندام خوبی دارند، ورزش است. در اینجا به برخی ورزش هایی که بازیگران و ستارگان مشهور هالیوود برای لاغر نگه داشتن خودشون از اون ها استفاده می کنند و دلایل مفید بودن شون اشاره می کنیم.

راز ورزش ستارگان برای لاغری
راز ورزش ستارگان برای لاغری

با ورزش های ستارگان هالیوود برای خوش اندام بودن آشنا بشید

● پیلاتس

افراد به کار برنده: جنیفر آنیستون و پیپامیدلتون

فواید: سال هاست که این ورزش مفید توسط ستاره ها به کار گرفته شده است. پیلاتس به حفظ قدرت و فرم زیبای بدنی کمک می کند و با استفاده از حرکات کششی به تقویت عضلات می انجامد. یکی از اصول اولیه این ورزش، تنفس صحیح است که باعث آرامش هر چه بیشتر فرد خواهد شد.

● موج سواری

افراد به کار برنده: کامرون دیاز، لیدی گاگا، ال ماپرسون

فواید: در هر ساعت موج سواری، فرد ورزشکار حدود ۵۰۰ کالری می سوزاند. این دقیقا معادل انرژی است که بازیکن فوتبال صرف می کند با این تفاوت که این ورزش آبی است و آسیب کمتری به مفاصل می زند.
تمام عضلات بدن به خصوص بازوها، بالای پا و نشیمنگاه، حین ورزش برای حفظ تعادل فرد درگیر هستند. این ورزش کاملا شبیه خوشگذرانی و گشت وگذار روی آب است.

● دو و پیاده روی تند

افراد به کار برنده: جنیفر لوپز، مدونا، جسیکا بییل و ریز ویترسپون

فواید: هر کیلومتر پیاده روی تند، تقریبا ۹۰ کالری می سوزاند. این ورزش در صورتی که به طور مداوم به کار گرفته شود تاثیر بسزایی به خصوص بر سلامت قلب، عروق و قوای بدنی خواهد داشت. این ورزش باعث ،می شود اکسیژن بیشتری به خون برسد و فرد اندام زیباتری داشته باشد. افرادی که به طور مرتب پیاده روی می کنند یا می دوند، ماهیچه های کمر و نشیمنگاه قوی تری دارند و همچنین صاف تر می ایستند و قدشان بلندتر به نظر می رسد. در صورتی که نزدیک ساحل دریا زندگی می کنید، پیشنهاد می کنیم این ورزش را روی ماسه ها امتحان کنید تا از فواید بیشتر آن بهره مند شوید. البته فراموش نکنید که ابتدا باید با پیاده روی ساده بدن خود را گرم کنید و به مرور سرعت خود را افزایش دهید.

● بوکس

افراد به کار برنده: جسیکا آلبا، نوامی کامپبل، اوا لونگوریا

فواید: هر ساعت انجام ورزش بوکس حدود ۸۵۰ کالری انرژی می سوزاند. در ضمن میزان تمرکز و نرمی بدنی را در فرد بالا می برد. این ورزش فواید قابل توجهی برای سیستم قلب و عروق دارد و باعث تعریق می شود که بسیار پرمنفعت است. ورزش کنید تا سلامت باشید..

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.