مجله گل گیس

آرایش ویژه برای عکاسی

آرایش ویژه برای عکاسی

سلام طراوت هستم و امروز می خوام براتون از یه مشکل اساسی که خودم داشتم صحبت کنم عکس پروفایل گرفتن از خودم برام خیلی سخته چون به نظرم خیلی خوب نمیشه یه سری تحقیقات و فکر کردم و چندتا قانون ساده آرایشی رو کشف کردم که توی عکس گرفتن از خودم جواب داد و مطمئن هستم برای شما هم جواب میده.

همیشه این معضل برای من وجود داشته که چطور می شه یه عکس خوب از آرایش های مشتری ها بگیرم تا برای نمونه کار هام هم مناسب باشه چون جمع کردن نمونه کار برای من خیلی مهم هست؛ البته این نکته رو هم بگم که توی عکاسی از چهره خانوم ها همیشه باید دقت کرد تا اونچه که توی حالت عادی دیده می شه رو بتونیم توی عکس نشون بدیم. اسم این قوانین ساده آرایشی رو گذاشتم آرایش ویژه برای عکاسی
خانوم های عزیزی که می خوان از خودشون عکس بگیرن و برای استفاده از عکس ها توی فضایی مجازی و شبکه های اجتماعی مشکل پیدا می کنن این مطلب رو دنبال کنید تا راه حل های خوبی رو بهتون یاد بدم که دیگه عکس ها تون بد نشه و حتی زیبا تر هم دیده بشید.

اولین توصیه برای آرایش مناسب عکاسی

آرایش براق موقع عکس گرفتن ممنوع! صورت های براق توی عکس خیلی برق می زنن و راستش به نظر می رسه که صورتتون چربه یعنی توی دنیای عکاسی برق زدن صورت مساوی با چرب بودن صورت برای کسایی که بعداً می خوان عکس رو بِبینن این تصویر میاد توی ذهنشون که وای چه صورت چربی داره!!! این دختره پس آرایش براق نکنید ولی استفاده از اکلیل های آرایشی اشکال نداره به من اعتماد کنید اکلیل های آرایشی خیلی هم عکس رو زیبا می کنه جذابتر از قبل می شید مثل یه الماس توی عکس می درخشید ولی زیاده روی نکنید که لو بره به اندازه معقول از اکلیل روی صورت تون استفاده کنید یا از لوازم آرایشی های دارای اکلیل استفاده کنید.

دومین توصیه:

خانوم هایی که رنگ ابرو هاشون روشنه باید برای عکاسی یه کمی رنگ ابروهاشون رو تیره تر بکنن چون توی عکس رنگ های قهوه ای روشن زیاد دیده نمیشه و توی عکس به نظر ابرو ها تون کم پشت تر از حالت واقعی دیده می شه مخصوصا که عکس رو توی نور روز و خارج از منزل گرفته باشید زیبایی ابرو هاتون رو با رنگ تیره تر و شکل بهتری می تونید نشون بدید حتی اگر بعدا هم دیدید که رنگ ابرو هاتون خیلی تیره هست می تونید با نرم افزار های مختلف مثل فتوشاپ رنگ ابرو هاتون رو روشنتر هم بکنید.

آرایش ویژه برای عکاسی
آرایش ویژه برای عکاسی

سومین توصیه:

از رژ های خیلی تیره استفاده نکنید چون که بالانس رنگی عکس رو بهم می زنه کلا رنگ های تیره توی عکس خوب نمی شن مگر این که از قبل براشون فکری کرده باشیم ما که می خواییم زیبایی چهرمون رو نشون بدیم باید حتمن به فکر بالنس رنگی عکس هم باشیم زیاد کنتراست رنگی تیره و روشن توی آرایش صورت تون نداشته باشید از رنگهای متعادل و نزدیک به هم استفاده کنید. مگر این که قصد خاصی برای استفاده از رنگ خاصی داشته باشید.

چهارمین توصیه:

از سایه روشن استفاده کنید هر سایه چشمی که می زنید حتما با سایه روشن دان به اون سایه چشماتون رو درشتر از حالت معمول می تونید نشون بدید.

پنجمین توصیه:

برای پوست صورت تون بیشتر از پنکیک پودری استفاده کنید تا از کرم های آرایشی که معولا هم براق هستن چون نمی خوایم اون اتفاق برق زدن صورت توی عکس بیفته.

ششمین توصیه:

دور چشمتون رو خیلی آرایش نکنید و از رنگهای مشکی با احتیاط استفاده کنید آرایش غلیظ چشم کلا چشماتون رو کوچیک نشون می ده.

آرایش ویژه برای عکاسی
آرایش ویژه برای عکاسی

هفتمین توصیه:

تا می تونید روی آرایش مژه هاتون وقت بزارید و حتما جواب خوبی می گیرید. نکته اساسی در مورد آرایش چشم کار کردن روی مژه هاست با آرایش درست مژه ها می تونید چشما تون رو زیباتر جلوه بدید والبته درشت تر.

هشتمین توصیه:

از کشیدن خط لب های تیره تراز رژلب هاتون دوری کنید نباید خط لب از رژ خیلی تیره تر باشه چون توی عکس به چشم می یاد و آرایشتون رو غلیظ جلوه می ده. آرایش غلیظ توی عکس خوب در نمی یاد.

آرایش ویژه برای عکاسی
آرایش ویژه برای عکاسی

نهمین توصیه:

داخل چشمتون رو به سمت بینی با یک مداد سفید خط چشم کوتاهی بکشید تا توی عکس چشماتون درخشان و باز به نظر بیاد. در ضمن اینو از من داشته باشید مداد سفید توی چشم می تونه شما رو باهوش تر نشون بده حتما ازش استفاده کنید.

دهمین توصیه:

برای پوشوندن ایراد های بینی تون مثل بزگ بودن پایه بینی یا قد بینی می تونید با پودر تیره تر از پودر صورت تون یه کمی با توجه به خلاقیت تون اصلاحات انجام بدید. این به توانایی تون بر می گرده.

امیدوارم این توصیه ها رو بکار بگیرید. وموفق بشید عکسهای خوبی از خودتون و دوستاتون بگیرید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.