مجله گل گیس

بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان

بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان
loading...

با جدیدترین اخبار ستاره ها با عنوان بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان، در خدمت شما هستیم. در این بخش که شرکت کنندگان آنها اغلبا ستارگان هالیوودی، مانکن های برند های خاص و پیشکاران عرصه ی مد و زیبایی بودند، با نظر سنجی همگانی از سوی شرکت ها و کمپانی های مطرح در زمینه ی مد و زیبایی به پایان رسید.

بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان بر چه اساس انتخاب شده؟

همانطور که در جریان هستید تابستان ۲۰۱۵ یکی از تابستان هایی بود که مدل های کوتاهی مو در آن بسیار داغ و جذاب بود و هنرمندان و آرایشگران زیادی در این زمینه به هنر نمایی پرداختند و این موج به سمت ستارگان و افراد سرشناس نیز کشیده شد. در این مطلب انتخاب بهترین، برای عنوان مدل های کوتاهی مو بر اساس سلیقه ما نبوده است، بلکه این عنوان بر اساس رای گیری از سوی کارشناسان دنیای مد و زیبایی آمریکا و دارندگان برند هایی هم چون شنل Chanel ، گوچی Gucci،دولچه و گابانا Dolce & Gabbana ، طبق انتخاب بهترین مدل کوتاهی مو براساس شکل صورت این افراد انتخاب شده است. این امتیاز دهی که نظرات جمع زیادی از کارشناسان را به همراه داشته است، و با کلی سر و صدا به پایان رسید.

در زیر به چند نمونه از مدل موی زنان که در این انتخاب گزیده شده اند اشاره می کنیم.

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.