مجله گل گیس

جدیدترین مدل های تونیک بافتنی

جدیدترین مدل های تونیک بافتنی
loading...

با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و زمستان جدیدترین مدل های تونیک بافتنی به همراه ست کلاه سوپرایزی مجله گل گیس برای شما عزیزان است. از آنجا که این روزها دختران و زنان عزیز کشورم بسیار به زیبایی و شیک پوشی اهمییت می دهند و ما نیز این توجه را قدر می دانیم، در مجله گل گیس با جدیدترین و خاص ترین مطالب در  بخش های مربوط به مد و لباس، آرایش و زیبایی، دکوراسیون، اخبار زنان، سلامت جسم و روح در خدمت شما عزیزان هستیم.

آن بخش از دوستاران مجله گل گیس که ما را با محبت های بیشمار خود و پیام های متعدد مشعوف می کنند، در انتظار  گالری های زیبا و مطالب خاص مجله خود باشند.

جدیدترین مدل های تونیک بافتنی امسال چه طرح و سبکی دارند؟

هنرمندان بافنده آماده باشید برای بافت تونیک های بافتنی که در آنها بیشتر از سبک کشبافت و حاشیه هایی به شکل طرح های اسلیمی با رنگ های شاد و گرم استفاده شده است. البته بد نیست برای بافت این سبک تونیک بافتنی برای زمینه ی اصلی تونیک از رنگ هایی مانند سورمه ای، و خاکستری استفاده کنید. زیرا این رنگ ها به راحتی در کنار رنگ های شادی که در سایر قسمت ها و حاشیه استفاده می کنید می نشیند و از طرفی ست کردن این تونیک ها با شلوارهای جین و یا اسپرت به راحتی امکان پذیر می باشد.

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.