مجله گل گیس

زمان مورد نیاز برای تاثیر درمان بیماری های پوستی

به طور کلی روش های درمان بیماری های پوستی بلند مدت می باشند. و تنها کسانی در این ماراتن پیروز شده و نتیجه موفقیت آمیز دریافت می کنند که زمان مورد نیاز برای آن درمان خاص را طی کرده و صبر داشته باشند. در حقیقت هر چه درمان کم خطر تر باشد مدت زمان بیشتری برای حصول نتیجه نیاز دارد. به همین منظور در این مطلب سعی کردیم زمان مورد نیاز برای مشاهده درمان بیماری های پوستی در روش های مختلف را توضیح داده و تشریح کنیم. درمان بیماری های پوستی به تفکیک بیماری طبقه بندی شده اند.

آکنه
داروهای خوراکی برای این بیماری حداقل نیاز به یک ماه زمان دارند در حالی که رژیم موضعی ۶ تا ۱۲ هفته به طول خواهد انجامید. هنگامی که جوش به وجود می آید بسیاری از منافذ مسدود شده و پوست نیاز به بررسی دارد تا مشخص شود آیا دارو تجویز شده پوست را به سمت بهبودی سوق خواهد داد یا خیر در صورت مشاهده نتایج مطلوب دوره درمانی پایانی با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

پیری پوست
کرم های ضد پیری و ضد چروک برای ایجاد تفاوت در خطوط و چین و چروک در چهره یا در اطراف چشم حدودا شش هفتهو یا حتی بیشتر  نیاز به زمان دارند. محصولات ضد پیری اکثرا از مواد تشکیل دهنده قدرتمند تشکیل شده است که از آسیب نور خورشید جلوگیری کرده و همین امر کمک می کند تا در طی این دوره درمانی به طور کلی پوست شفاف تر و سالم تر بماند.

زمان مورد نیاز برای تاثیر درمان بیماری های پوستی
زمان مورد نیاز برای تاثیر درمان بیماری های پوستی

هیپرپیگمانتاسیون ( لکه ها سیاه پوست )
برای محو شدن و دیدن آثار بهبود  لکه های سیاه پوست شما نیاز به ۲-۳ ماه صبر و حوصله دارید. در کنار این درمان خاص نیاز به مراقبت و محافظت از پوست در طی دوره استفاده از دارو باید در نظر گرفته شود که اکثر بیماران به دلیل عدم توجه به این مسئله نتیجه مود انتظار را برای این بیماری دریافت نمی کنند. رنگدانه پوست به طور متناوب با قرار گرفتن در معرض نور خورشید تغییر رنگ داده، و برای حفاظت آنها ذر برابر آفتاب نیازمند مراقبت و استفاده از روشن کننده بسیار قوی، لایه برداری و یا لیزر درمانی می باشند.

آکنه روزاسه
روزاسه از جوشهای چرکی، قرمزی، یا رگ های خونی ملتهب تشکیل شده است. داروهای خوراکی در این بیماری حدود یک ماه زمان نیاز دارد در حالی که رژیم موضعی نیاز به صبر بین دو تا سه ماه دارند. قرمزی و عروق خونی شکسته شده در روزاسه  را می توان با لیزر درمان در مطب دکتر درمان کرد.

خشکی و منافذ بزرگ پوست
برای بهبود خشکی پوست و کاهش اندازه منافذ در طولانی ترین مدت حدود ۸ تا ۱۲ هفته زمان نیاز است. این مدت برای این است که بازسازی ساختار عمیق از کلاژن و پروتئین برای برطرف کردن و در مان عمقی پوست نیاز است. با این حال، بسیاری از محصولات مراقبت از پوست امروزه شامل مواد تشکیل دهنده ابریشمی مانند دایمتیکون است که بلافاصله (هر چند به طور موقت) به پوست  نرمی و صافی می بخشد، در حالی که برای کسب نتایج عمیق تر نیاز به مدت زمان طولانی تری می باشیم.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.