مجله گل گیس

۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید

۱۰ مدل کت رسمی پاییزه
loading...

از آنجا که هرگز کت های رسمی قدیمی نمی شوند و همیشه مطلوب هستند این بار برای شما عزیزان ۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید را همزمان با فصل پاییز در نظر گرفته و به نمایش گذاشتیم. کت رسمی که کاربرد های گوناگونی دارد و به غیر از ایران در سایر کشورهای اروپایی به عنوان لباسی برای جلسه های کاری و رسمی انتخاب می شود، همیشه از سوی کسانی که علاقه ی خاصی به رسمی پوشی دارند تایید و پیگیری می شود.

این ۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید مناسب چه سلیقه هایی می باشد؟

امسال با قدم گذاشتن مانتو های کتی در میان زنان و دختران راهی جدید برای کت های رسمی باز شد. این مدل کت ها که اغلبا در ظاهر به زنان جسارت، موقر بودن، دقت و تمرکز را در کنار ظرافت های اندام زنانه می بخشند به راحتی با کفش های مجلسی و نیمه مجلسی ست می شوند. البته استفاده از کیف و کفش های براق یا ورنی و یا کیف و کفش های چرمی در کنار یک آرایش مناسب محیط های کاری سبب می شود تا تاثیر گذاری شما بر مخاطب دو چندان شده و جلوه و شکوهی خاص را در این لباس تجربه کنید.

معمولا اگر دوست دارید در جلسه ای که شرکت می کنید تاثیر گذار تر باشید و به قولی حرف شما در آن جلسه برو باشد و یا بتوانید طرف مقابلتان را مقلوب نمایید، حتما برای شرکت در این جلسه، یک کت رسمی را انتخاب کنید و با ست کردن یک ساعت با بند چرمی نهایت استایل خود را تکمیل کنید.

 

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.