مجله گل گیس

۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید

۱۰ مدل کت رسمی پاییزه

از آنجا که هرگز کت های رسمی قدیمی نمی شوند و همیشه مطلوب هستند این بار برای شما عزیزان ۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید را همزمان با فصل پاییز در نظر گرفته و به نمایش گذاشتیم. کت رسمی که کاربرد های گوناگونی دارد و به غیر از ایران در سایر کشورهای اروپایی به عنوان لباسی برای جلسه های کاری و رسمی انتخاب می شود، همیشه از سوی کسانی که علاقه ی خاصی به رسمی پوشی دارند تایید و پیگیری می شود.

این ۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید مناسب چه سلیقه هایی می باشد؟

امسال با قدم گذاشتن مانتو های کتی در میان زنان و دختران راهی جدید برای کت های رسمی باز شد. این مدل کت ها که اغلبا در ظاهر به زنان جسارت، موقر بودن، دقت و تمرکز را در کنار ظرافت های اندام زنانه می بخشند به راحتی با کفش های مجلسی و نیمه مجلسی ست می شوند. البته استفاده از کیف و کفش های براق یا ورنی و یا کیف و کفش های چرمی در کنار یک آرایش مناسب محیط های کاری سبب می شود تا تاثیر گذاری شما بر مخاطب دو چندان شده و جلوه و شکوهی خاص را در این لباس تجربه کنید.

معمولا اگر دوست دارید در جلسه ای که شرکت می کنید تاثیر گذار تر باشید و به قولی حرف شما در آن جلسه برو باشد و یا بتوانید طرف مقابلتان را مقلوب نمایید، حتما برای شرکت در این جلسه، یک کت رسمی را انتخاب کنید و با ست کردن یک ساعت با بند چرمی نهایت استایل خود را تکمیل کنید.

 

 

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.