مجله گل گیس

رازهای پیلاتس برای جوانی

رازهای پیلاتس برای جوانی

ورزش پیلاتس یکی از ورزش هایی است که به تازگی به ایران وارد شده و مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفته است. تاریخچه شکل گیری این ورزش در جهان به بیش از ۳۰ سال می رسد. این ورزش ساده اما مفید می تواند در دراز مدت تاثیرات بسیاری بر روی بدن گذاشته و به نوعی اکسیر جوانی شمرده شود. در این مطلب از مجله مد و زیبایی گل گیس به معرفی برخی از رموز ورزش پیلاتس و تاثیر آن بر جوانی و سلامت بدن می پردازیم.

رازهای پیلاتس برای جوانی
رازهای پیلاتس برای جوانی

تاثیر پیلاتس بر بدن از طریق تنفس

پیلاتس نحوه صحیح تنفس را به شما می آموزد با تنفس صحیح به سلول های بدن به خوبی اکسیژن رسیده و تقسیم انرژی در بدن به خوبی انجام می پذیرد.

پیلاتس یک ورزش کامل

در این ورزش به جهت نوع و جنس حرکات، مکانیک ضعیف بدن و آسیب های ناشی از استرس بهبود خواهد یافت. این ورزش با تاثیری که بر قلب دارد عملکرد دستگاه ها دیگر بدن را تنظیم می کند.

طیف کاملی از حرکت

ورزش هایی نظیر پیلاتس که حرکات روان برای مفاصل دارند می توانند عملکرد بسیار مطلوبی بر روی عمر مفاصل داشته و در درزا مدت توانایی برای نشستن، ایستادن، زانو زدن و … را افزایش دهد.

حرکات موازی

یکی از ویژگی ها بارز ورزش پیلاتس آن است که توانایی انجام حرکات همزمان در بدن را افزایش می دهد.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.