مجله گل گیس

آیا خوردن عصرانه چاق کننده است؟

آیا خوردن عصرانه چاق کننده است

بنا بر عقیده متخصصان این عصرانه ها هستند که آدم هایی را که استعداد چاقی دارند، در معرض خطر قرار می دهند .متاسفانه از اینگونه افراد خطا کار بسیار وجود دارند که علیرغم قول ظاهری شان در پایبندی به رژیم کم کالری روزانه هر روز به سراغ خوردن عصرانه در منزل و یا کافی شاپ ها می روند در واقع آنها بدون توجه به تعداد بی شمار کالری هایی که مصرف می کنند و بدنشان آنها را در خود نگاه می دارد. باز هم زمان حرف زدن با تاکید خاصی می گویند که رژیم دارند اما باز هم گاه و بی گاه مایلند که به سمت گرایش های درونی شان بروند این دسته از افراد معمولا در پایان دوره رژیم غذایی با اطمینان خاطر از نا کار آمد بودن این رژیم دم می زنند. تینک لیست کوچکی از میزان کالری های دریافتی در وعده عصرانه را یاد آور می شویم.

لیست کالری های مواد مصرفی در وعده عصرانه

یک فنجان چای بدون شکر   ۰ کالری

یک فنجان چای با دو حبه قند   ۶۰ کالری

یک فنجان قهوه بدون شکر    ۰ کالری

یک فنجان قهوه با دو حبه قند و کرم    ۱۰۵ کالری

یک فنجان شکلات   ۲۰۰ کالری

بستنی   ۴۰۰ کالری

شکلات با کرم   ۴۰۰ کالری

یک برش شیرینی تارت   ۳۵۰ کالری

یک برش کیک (خیلی کوچک )    ۱۰۰ کالری

یک شیرینی خشک   ۱۰۸ کالری

نان شیرینی خامه دار   ۲۲۵ کالری

دو تا بیسکویت   ۱۰۸ کالری

یک نان تست کره زده شده    ۱۶۰ کالری

یک تکه نان تست با کره و مربا   ۲۱۰ کالری

یک نان بادامی   ۱۲۰ کالری

یک شیرینی تارت با سیب   ۳۵۰ کالری

یک برش نان ادویه ای   ۷۰ کالری

دو تا بیسکویت عسلی کوچک   ۶۴ کالری

آیا خوردن عصرانه چاق کننده است
آیا خوردن عصرانه چاق کننده است

این ارزیابی ها به ناچار تقریبی هستند زیرا شیرینی پز ها و نانوا وزن و اندازه معینی برای شیرینی ها ندارند و این اندازه ها و وزن های مختلف بنا بر شیرینی های ساده و حجیم فرق می کند.

اما خواننده ها می توانند به راحتی با توجه به این اطلاعات دریابند که باید از این میل ها صرف نظر کنند. آنها باید به هر شکل ممکن اینها را از برنامه غذایی روزانه شان خارج کنند تا ترازوی کالری شان متعادل باقی بماند یاد اوری می کنیم که یک شخص آرزو مند لاغری باید رژیم کم کالری را بدون هیچ گونه ارفاق و یا جر زنی بگیرد تا به موفقیت برسد. و روزانه از مقدار کالری کجاز تجاوز نکند.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.