کفش پاشنه بلند خیلی شیکه اما…


کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

کفش پاشنه بلند که از دیر باز مورد توجه بوده است، امروزه به عنوان یکی از اساسی ترین انتخاب های هر خانم به شمار می رود و در بحث مد و تغییرات ظاهری نیز بسیار موفق بوده است، به گونه ای که امروزه تنوع این مدل کفش در ویترین های مغازه ها بسیار زیاد است.

هر چند که کفش پاشنه بلند نتوانسته تا کنون هیچ رقیبی را برای خود پیدا کند اما، این روزهااستفاده از کفش‌ پاشنه بلند در میان خانم‌ها بسیار شایع‌تر از گذشته است. این کفش‌ها روی حالت اندام اثر گذاشته، به مفاصل فشار می‌آورد و باعث بیماری‌هایی مثل آرتروز، چکشی شدن انگشتان پا، کمردرد و آسیب‌های تاندونی می‌شوند.

کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

گذشتن از این قسمت و نا دیده گرفتن این بخش از پوشاک برای خانم ها اغلبا غیر ممکن است. پس حال با توجه به میزان اهمییت آن در بین خانم ها؛ راه های کم خطر تری برای پوشیدن کفش بلند وجود دارد؟ آیا می توان از آن ها به گونه ی کم خطر تری استفاده نمود؟

پاسخ آن است که چون نمی توان از این بخش از لذت لباس پوشیدن و تکمیل کننده ی جذابیت زنانه گذشت، توصیه می شود:

  1. از کفش های پاشنه بلند تنها در مواقعی که پیاده روی های طولانی مدت ندارید استفاده کنید،
  2. هرگز آن ها را تنها بر اساس شکل ظاهریشان نخرید.
  3. در هنگام خرید به راحتی و شکل قالب آن با نوع پنجه های خود دقت کنید.
  4. کفش های پاشنه بلندی که جلو باز هستند کمتر به ناخن ها فشار می آورند.
  5. در روزهای تابستانی بد نیست به جای پوشیدن کفش های تماما بسته از صندل های پاشنه دار استفاده کنید تا هم از زیبایی آن لذت ببرید و هم از راحتی آن.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید