مجله گل گیس

شکلات هوس زنانه

شکلات هوس زنانه
loading...

آیا می توان گفت خانمی وجود دارد که شکلات دوست نداشته باشته باشد؟ در جواب این سوال باید گفت بیشتر افراد اگر ترس از اضافه‌وزن و کالری بالا نداشته باشند، عاشق این خوراکی هستند.

خواص کاکائو چیست

اما آیا می‌دانستید جدا از طعم و مزه جالب آن، شکلات یا پودر آن هم برای پوست بسیار منفعت دارد؟ پودرشکلات یک منبع غنی از آهن، کلسیم و ویتامین‌های A، ۱B، C، D و E، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌هاست که همگی دست‌به‌دست هم داده‏اند تا پوست‌تان را شفاف کنند. این خوراکی خوشمزه گردش خون را بهبود می‏بخشد و باعث می‏شود آبرسانی پوست صورت‌تان افزایش پیدا کند. شکلات استرس را کاهش می‌دهد و به همین دلیل از ترشح بیش از حد هورمون‌های استرس جلوگیری کرده و درنتیجه چین و چروک و خطوط ریز را ازبین می‏برد. همچنین ماسک کاکائو می‏تواند در درمان آکنه پوستی موثر واقع شود.

اثر خاص شکلات برای خانم ها

اکثر خانم ها در دوران عادت ماهیانه دچار تغییرات هورمونی شده و از رو خلق و خو و روحیات آن ها تغییر می کند، یکی از موثر ترین مواد غذایی که امروزه دانشمندان اثر موثر آن را در این دوره بر روی خانم دیده اند، خوردن شکلات می باشد. شکلات های کاکائویی که درصد بسیار پایین شکر را دارند بهترین منبع آنتی اکسیدان محسوب شده که جلوی تولید رادیکال‌های آزاد را می‌گیرد و بنابراین بسیار مفید است. همچنین مصرف این ماده به راحتی از پوکی استخوان پیشگیری کرده و سرعت پیشرفت آن را کاهش می‌دهد.

اکثر آقایان برای در امان بودن از خطرات نامطلوب روحی از سوی زنان به جای مقاوت و ایستادگی در مقابلشان بهتر است از سلاح شکلات استفاده کنند.

شکلات هوس زنانه
شکلات هوس زنانه

شکلات نامرغوب را از کجا بشناسیم؟

یکی از افزودنی‌های نامطلوب که باعث کاهش قیمت شکلات می‌شود، موم پارافین است. شکلات‌های دارای این افزودنی در دمای بدن به سرعت ذوب نمی‌شوند و از این روش قابل شناسایی می‌باشند.

loading...

۱ نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.