مجله گل گیس

کفش پاشنه بلند خیلی شیکه اما…

کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

کفش پاشنه بلند که از دیر باز مورد توجه بوده است، امروزه به عنوان یکی از اساسی ترین انتخاب های هر خانم به شمار می رود و در بحث مد و تغییرات ظاهری نیز بسیار موفق بوده است، به گونه ای که امروزه تنوع این مدل کفش در ویترین های مغازه ها بسیار زیاد است.

هر چند که کفش پاشنه بلند نتوانسته تا کنون هیچ رقیبی را برای خود پیدا کند اما، این روزهااستفاده از کفش‌ پاشنه بلند در میان خانم‌ها بسیار شایع‌تر از گذشته است. این کفش‌ها روی حالت اندام اثر گذاشته، به مفاصل فشار می‌آورد و باعث بیماری‌هایی مثل آرتروز، چکشی شدن انگشتان پا، کمردرد و آسیب‌های تاندونی می‌شوند.

کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟
کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

کفش پاشنه بلند را چگونه بپوشیم؟

گذشتن از این قسمت و نا دیده گرفتن این بخش از پوشاک برای خانم ها اغلبا غیر ممکن است. پس حال با توجه به میزان اهمییت آن در بین خانم ها؛ راه های کم خطر تری برای پوشیدن کفش بلند وجود دارد؟ آیا می توان از آن ها به گونه ی کم خطر تری استفاده نمود؟

پاسخ آن است که چون نمی توان از این بخش از لذت لباس پوشیدن و تکمیل کننده ی جذابیت زنانه گذشت، توصیه می شود:

  1. از کفش های پاشنه بلند تنها در مواقعی که پیاده روی های طولانی مدت ندارید استفاده کنید،
  2. هرگز آن ها را تنها بر اساس شکل ظاهریشان نخرید.
  3. در هنگام خرید به راحتی و شکل قالب آن با نوع پنجه های خود دقت کنید.
  4. کفش های پاشنه بلندی که جلو باز هستند کمتر به ناخن ها فشار می آورند.
  5. در روزهای تابستانی بد نیست به جای پوشیدن کفش های تماما بسته از صندل های پاشنه دار استفاده کنید تا هم از زیبایی آن لذت ببرید و هم از راحتی آن.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.