مجله گل گیس

کالکشن جدید کفش های مجلسی تابستان ۲۰۱۵

جدید ترین مدل های کفش مجلسی تابستان 2015

کفش های پاشنه بلند که همیشه جایگاه خود راحفظ کرده اند و تا کنون هرگز کفش های اسپرت نتوانسته اند کمر این رقیب زیبا و پر جذبه را بر خاک بمالند، با تغییرات فصلی همیشه حرفی نو برای گفتن دارند. از آنجا که مخاطبان مجله گل گیس جمعی از خوش سلیقه ها هستند، خالی از لطف ندیدیم که کالکشن جدیدی از کفش های مجلسی تابستان ۲۰۱۵ را منتشر نماییم، تا دوستان عزیزی که دائما مطالب مجله گل گیس را پیگیری می کنند، در جریان جدید ترین مدل های کفش مجلسی قرار بگیرند.

در مطالب آینده با کالکشن های جدید کفش ها، لباس ها، رنگ موها، … مجلسی و اسپرت در خدمتتان هستیم، بد نیست برای ست کردن این کفش ها سری به مطلب گذشته ی ما با عنوان جدیدترین کالکشن لباس های مجلسی ۲۰۱۵ بیاندازید و یا از فروشگاه گل گیس لباس مجلسی مناسب این کفش ها را تهیه بفرمایید.

جدید ترین مدل های کفش مجلسی تابستان ۲۰۱۵

۱ نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.