خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت


خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت

تا به حال بسیار از خطرات و مضرات پوشیدن کفش های پاشنه بلند شنیده اید اما این بار در این مطلب در مورد خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت صحبت خواهیم کرد. دکتر مگان لیهی می گوید ” پوشیدن کفش های تخت آسیب زننده هستند این امر به ویژه اگر کفش ها خیلی تنگ و یا پاشنه پا بیش از حد کوتاه باشد تشدید می شود. در واقع این عوامل باعث می شوند فشار در منطقه ای از پا بیشتر شود و پتانسل آسیب به پا و نیم تنه پایینی بدن ایجاد شود. “

یکی دیگر از مشکلات احتمالی ناشی از پوشیدن کفش های تخت التهاب پلانتار پیشرفته است. این التهاب در واقع نوعی درد است که وقتی قدم بر می دارید در کف پا احساس می کنید. اکثر ما فکر می کنیم درد پا یک امر طبیعی است در حالی که دکتر لیهی معتقد است درد پا هرگز نمی تواند طبیعی باشد.

خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت

خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت

پا قلب دوم انسان است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. یکی از مهم ترین کارهایی که باید برای مراقبت از آن انجام دهید پوشیدن کفش مناسب و استاندارد است. اگر قصد دارید برای استفاده طولانی مدت ( مثلا برای سر کار ) کفش تهیه کنید حتما کفش هایی را انتخاب کنید که تقریبا ۳ سانت پاشنه داشته باشند. کفش های استانداردی که فرم های طبیعی دارند نیز باید از جمله عوامل و فاکتورهای مد نظرتان باشد. مثلا کفش هایی که پنجه ها خیلی تنگ و یا پاشنه های بسیار بلند دارند نمی توانند گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت باشند. کفش های تخت نیز همین وضعیت را دارند. یکی دیگر از عوامل و خطرات پوشیدن کفش های زنانه تخت ایجاد کمر درد است که مرتبط با فشار یکسان وارده به کف پاها است.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید