مجله گل گیس

آموزش آرایش چشم مرلین مونرو برای چشم ها فوق العاده جذاب

آرایش چشم مرلین مونرو

مرلین مونرو Marilyn Monroe بازیگر معروف آمریکایی است که در سن ۳۶ سالگی و در اوج محبوبیت درگذشت. یکی از ویژگی های شاخصی که مرلین را به آن می شناختند شیوه آرایش چشم او بود. سبک آرایش چشم های وی بسیار جذاب و دل فریب بود. اگر می خواهید بدانید مرلین چطور به این جذابیت در چشمانش دست پیدا کرده بود این مطلب با عنوان آموزش آرایش چشم مرلین مونرو برای چشم ها فوق العاده جذاب را دنبال کنید.

آموزش آرایش جذاب برای چشم
آموزش آرایش جذاب برای چشم

ویژگی اصلی آرایش چشم مرلین مونرو

آرایش چشم مرلین یک ویزگی اصل داشت و آن هم این بود که از دو خط چشم باز در انتهای چشم و یک مداد چشم براق، سفید یا روشن در بین آنها استفاده می کرد. این مدل خط چشم به خط چشم گربه ای مشهور است. این سبک آرایش علاوه بر درشت نشان دادن چشم ها امتداد مژه را نیز بلند نشان می دهد.

مراحل آرایش چشم به سبک مرلین مونرو

ابتدا باید یک خط چشم گربه ای ساده در پشت چشم ترسیم کنید. میزان دنباله و زاویه آن بسته به فرم چشم ها می باشد. اگر چشم های باریکی دارید دنباله را زیاد ادامه ندهید ولی اگر چشمتان درشت است می توانید طولانی تر خط چشم بکشید.

آرایش چشم مرلین مونرو
آرایش چشم مرلین مونرو

سپس با استفاده از سایه قهوه ای تیره و یک برس کوچک مخروطی در قسمت زیر پلک پایین، درست جایی که مژه ها بر روی پوست سایه می اندازند، یک مثلث کشیده به طوری که به خط چشم بالا متصل نشود.

آرایش چشم مرلین مونرو
آرایش چشم مرلین مونرو

با یک مداد چشم سفید فضای ایجاد شده در بین خط چشم پایین و بالا را هم جهت با خط چشم بالا پر کنید. این کار چشمان را درشت تر نشان می دهد.

آرایش چشم مرلین مونرو
آرایش چشم مرلین مونرو

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.