مجله گل گیس

خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت

خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت
loading...

تا به حال بسیار از خطرات و مضرات پوشیدن کفش های پاشنه بلند شنیده اید اما این بار در این مطلب در مورد خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت صحبت خواهیم کرد. دکتر مگان لیهی می گوید ” پوشیدن کفش های تخت آسیب زننده هستند این امر به ویژه اگر کفش ها خیلی تنگ و یا پاشنه پا بیش از حد کوتاه باشد تشدید می شود. در واقع این عوامل باعث می شوند فشار در منطقه ای از پا بیشتر شود و پتانسل آسیب به پا و نیم تنه پایینی بدن ایجاد شود. “

یکی دیگر از مشکلات احتمالی ناشی از پوشیدن کفش های تخت التهاب پلانتار پیشرفته است. این التهاب در واقع نوعی درد است که وقتی قدم بر می دارید در کف پا احساس می کنید. اکثر ما فکر می کنیم درد پا یک امر طبیعی است در حالی که دکتر لیهی معتقد است درد پا هرگز نمی تواند طبیعی باشد.

خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت
خطر آسیب با پوشیدن کفش های زنانه تخت

پا قلب دوم انسان است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. یکی از مهم ترین کارهایی که باید برای مراقبت از آن انجام دهید پوشیدن کفش مناسب و استاندارد است. اگر قصد دارید برای استفاده طولانی مدت ( مثلا برای سر کار ) کفش تهیه کنید حتما کفش هایی را انتخاب کنید که تقریبا ۳ سانت پاشنه داشته باشند. کفش های استانداردی که فرم های طبیعی دارند نیز باید از جمله عوامل و فاکتورهای مد نظرتان باشد. مثلا کفش هایی که پنجه ها خیلی تنگ و یا پاشنه های بسیار بلند دارند نمی توانند گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت باشند. کفش های تخت نیز همین وضعیت را دارند. یکی دیگر از عوامل و خطرات پوشیدن کفش های زنانه تخت ایجاد کمر درد است که مرتبط با فشار یکسان وارده به کف پاها است.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.