جدیدترین مدل های کیف و کفش ست


جدیدترین مدل های کیف و کفش ست

اگه می خواید واسه عید امسال با بقیه فامیل متفاوت باشید به دنبال جدیدترین مدل های کیف و کفش ست باشید که در اروپا دوخته و طراحی شده. شاید الان با خودتون میگید، خوب کیف و کفش ست اروپا چه ربطی به ما داره؟! ما کجا اروپا کجا؟ باید به عرضتون برسونم که اغلب تولیدی های کیف و کفش کشورمون هم مثل من و شما اول تو اینترنت یه سرچی میکنن و برای تغییر فصل مدل کفش ها رو از همین سایت های اروپایی و گاها هم چینی بر می دارن.

پس خیالتون از بابت پیدا کردن این مدل ست ها در بازار راحت فقط یکم با دقت تر بگردید. اما یه نکته ی خیلی مهم توی این ست ها وجود داره که باعث شده من این ست ها رو برای نزدیکی های عید در نظر بگیرم، اون هم اینه که در این کیف و کفش های ست شما دنیایی از رنگ را می بینید که اغلبا هم رنگ های شاد و گرم هستند، این دقیقا با خصوصیات های فصل بهار هم خوانی داره. چون هم ما و هم شما مطمئنا می خواهید شاد و سر زنده به نظر بیایید، از طرفی هم این رنگ بندی های موجود در این کیف و کفش ست به راحتی با رنگ های مانتو و شال شما ست میشن.

گالری از جدیدترین مدل هایکیف و کفش ست اروپا

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید