مجله گل گیس

جدیدترین مدل های کیف و کفش ست

جدیدترین مدل های کیف و کفش ست
loading...

اگه می خواید واسه عید امسال با بقیه فامیل متفاوت باشید به دنبال جدیدترین مدل های کیف و کفش ست باشید که در اروپا دوخته و طراحی شده. شاید الان با خودتون میگید، خوب کیف و کفش ست اروپا چه ربطی به ما داره؟! ما کجا اروپا کجا؟ باید به عرضتون برسونم که اغلب تولیدی های کیف و کفش کشورمون هم مثل من و شما اول تو اینترنت یه سرچی میکنن و برای تغییر فصل مدل کفش ها رو از همین سایت های اروپایی و گاها هم چینی بر می دارن.

پس خیالتون از بابت پیدا کردن این مدل ست ها در بازار راحت فقط یکم با دقت تر بگردید. اما یه نکته ی خیلی مهم توی این ست ها وجود داره که باعث شده من این ست ها رو برای نزدیکی های عید در نظر بگیرم، اون هم اینه که در این کیف و کفش های ست شما دنیایی از رنگ را می بینید که اغلبا هم رنگ های شاد و گرم هستند، این دقیقا با خصوصیات های فصل بهار هم خوانی داره. چون هم ما و هم شما مطمئنا می خواهید شاد و سر زنده به نظر بیایید، از طرفی هم این رنگ بندی های موجود در این کیف و کفش ست به راحتی با رنگ های مانتو و شال شما ست میشن.

گالری از جدیدترین مدل هایکیف و کفش ست اروپا

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.