مجله گل گیس

جدیدترین مدل روسری ۲۰۱۶

جدیدترین مدل روسری 2016
loading...

روسری از زمان های بسیار قدیم وسیله ای برای زینت دادن و تزیین بیشتر برای زنان استفاده می شد. این پوشاک که اغلبا در طرح ها و رنگ های متنوعی در دسترس وجود دارد، بسیار کار ما خانم ها را در ست کردنشان راحت کرده است، فقط تنها مساله ای که همیشه ملاک انتخاب ما برای روسری محسوب می شده است، این بوده که آیا این رنگ روسری به ما می آید و یا خیر؟ به همین منظور اغلبا زمانی که برای خرید به مغازه ای مراجعه می کنیم سعی می کنیم یک همراه برای نظر دادن با خود داشته باشیم.

گاهی اوغات پیش می آید که در کمد لباس هایمان به دلیل ازدحام بیش از اندازه شال و روسری بر روی هم نتوانیم آنچه که موردی را که به دنبالش بودیم پیدا کنیم و یا اگر هم پیدا کنیم به دلیل فشار روسری های دیگر حسابی چروک شده است و خلاصه اینکه از خیر آن گذشته و سریعا یک شال مشکی برای پوشیدن انتخاب می کنیم.

برای شست و شوی روسری ها بهتر است آنها را به صورت دستی با شامپو و یا صابون مایع شسته و هرگز آنها را درون خشک کن و یا ماشین لباس شویی نیاندازید، زیرا به سرعت تغییر فرم داده و از شکل خود خارج می شوند. مخصوصا این مساله در روسری هایی که جنس ابریشمی دارند بیشتر صدق می کند.

گالری از جدیدترین مدل روسری ۲۰۱۶

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.