برنزه شدن بدون آسیب به پوست
برنزه شدن بدون آسیب به پوست

برنزه شدن بدون آسیب به پوست

سالانه خانم های زیادی در فصل گرما تمایل دارند پوستی برنزه و براق داشته باشند به همین منظور با روش های مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و یا سولاریوم به این کار مبادرت می ورزند. استفاده از این روش ها در شرایط غیر اصولی گاهی باعث ایجاد عوارض نامطلوبی در پوست می شود. در این پست می خواهیم شما را با روشی ساده اما کاربردی برای برنزه شدن بدون آسیب به پوست آشنا کنیم. در این روش همانند یک سلبریتی celebrities به نظر خواهید رسید. با ما همراه شوید.

یکی از روش های مرسوم که کمتر به پوست آسیب می رساند استفاده از کرم پودر های برنزه است. برای شروع یک کرم پودر برنزه انتخاب کنید اما دقت کنید در این روش جالب استفاده از یک کرم پودر با یک رنگ در تمامی نواحی صورت مجاز نیست. در این راهنما به شما می آموزیم از کرم پودر برنزه در نواحی مناسب استفاده کنید. این نواحی متشکل شده اند از پیشانی، آرواره،  استخوان گونه، و کمی زیر لب پایین. برای پخش کردن کرم پودر در این نواحی از برس موی استفاده کرده و کرم را به صورت حرکات رفت و برگشتی در این نواحی پخش کنید.

پس از استفاده از کرم پورد برنزه در نواحی دیگری مانند مرکز پیشانی، زیر پلک پایین و مرکز چانه از کرم پورد رنگ روشن و یا کرم ضد آفتاب رنگی با درجه رنگی روشن استفاده کنید. در عکس زیر نقاطی از صورت که باید با کرم پورد تیره پوشیده شود با ضربدر قهوه ای و نقاطی که باید روشن تر باشد با ضربدر رنگ کرم نشان داده شده است. توصیه می کنید از این روش اصول جالب برای کرم پودر زدن استفاده کنید.

برنزه شدن بدون آسیب به پوست
برنزه شدن بدون آسیب به پوست

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید