مجله گل گیس

۴ ویژگی آرایش مناسب تابستان

4 ویژگی آرایش مناسب تابستان
loading...

آیا شما هم دوست دارید به روز و روی مد باشید اما قادر به صرف هزینه زیادی برای این کار نیستید؟ شما می توانید با گزینش سبک آرایش مناسب هر فصل، به مد و به روز به نظر برسید. در این پست می خواهیم ۴ ویژگی آرایش مناسب تابستان را نام برده و روش آرایش مناسب با استفاده از لوازم آرایش معمولی را به شما بیاموزید.

۱. آرایش چشم برای تابستان

آرایش چشم بخش محوری در آرایش صورت است و بسته به نوع لباس، فصل و شخصیتی که می خواهید در آرایش شما دیده شود سبک های متفاوتی از آن ارائه شده است.

خط چشم

خط چشم نازک و ضخیم هر دو مناسب فصل تابستان است اما نکته ای که برای آرایش و کشیدن خط چشم در این تابستان باید به آن توجه کرد کشیدن دنباله گربه ای شکل برای آن است.

رنگ های پشت پلک

بهتر است برای طراوت بخشیدن به آرایشتان در قسمت بالایی خط چشم از سایه چشم با رنگ های شاد و تابستانی مانند سبز یا زرد استفاده کنید.

سایه بنفش

از سایه بنفش زیر چشم استفاده کنید.

4 ویژگی آرایش مناسب تابستان
4 ویژگی آرایش مناسب تابستان

۲. آرایش لب برای تابستان

قبل از استفاده از رژلب لب ها را با پودر خشک کرده این کار باعث می شود رژلب مدت زیاد تری بر روی لب ها باقی بماند.

رژلب قرمز

رژلب قرمز مد بی انتهاست. می توانید برای استفاده از لباس های زرق و برق دار یا صورتی از رژلب قرمز استفاده کنید.

آبی کمرنگ

سعی کنید از اندکی سایه آبی کمرنگ بر روی لب برای ست کردن رنگ رژلب با لاک و سایه بنفش زیر چشم استفاده کنید.

رژلب هلویی

برای جلوه بیشتر رنگ برنزه پوست از رژلب هلویی استفاده کنید.

۳. آرایش گونه برای تابستان

آرایش گونه را به دلیل تاثیر بسیاری که دارد هرگز فراموش نکنید.

رنگ برنزه

رنگ برنزه برای گونه هایک رنگی عالی برای نشان دادن زیبایی های صورت است. این رنگ همچنین تب و تاب تابستان را بر روی چهره بیشتر نشان می دهد.

۴. آرایش ناخن برای تابستان

آرایش ناخن دقیقا بخشی از آرایش نیست اما برای هماهنگی بیشتر بین آرایش، رنگ لباس، رنگ کیف و کفش و … می توان از آن استفاده کرد.

رنگ متالیک

در تابستان سال ۲۰۱۵ استفاده از رنگ های متالیک برای ناخن بسیار بورس و مد است.

رنگ هلویی

در صورتی که تمایل به استفاده از رنگ های متالیک ندارید رنگ های گرم متناسب با رژ گونه می تواند گزینه مناسب برای لاک ناخن باشد.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.