مجله گل گیس

۳ نکته برای استفاده از سایه چشم پررنگ

3 نکته برای استفاده از سایه چشم پررنگ

یکی از جذاب ترین قسمت های در آرایش چشم استفاده از سایه چشم است زیرا می توان از سایه ها متفاوت با رنگ ها متنوع و همچنین با شیوه های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال طیف وسیعی از رنگ های صورتی، سبز، قهوه ای و … با سبک های مختلفی مثل سایه خلیجی، سایه چشم گربه ای و … قابل استفاده هستند. استفاده از سایه چشم به همان اندازه که جالب و متنوع است می تواند در خراب کردن آرایش چشمتان تاثیر داشته باشد. علی الخصوص در زمانی که می خواهید از سایه های پر رنگ مثل رنگ های دودی و مشکی و سبک های تند مثل سایه های خلیجی استفاده کنید. در این مطلب از مجله گل گیس ۳ نکته برای استفاده از سایه چشم پررنگ را برایتان بازگو می کنیم. با رعایت این سه نکته می توانید جذابیت آرایش چشمتان را بیشتر کنید.

3 نکته برای استفاده از سایه چشم پررنگ
3 نکته برای استفاده از سایه چشم پررنگ

در گام اول از یک رنگ بیس استفاده کنید که بتواند تمامی چروک ها و شیارهای چشم را بپوشاند و شما را مطمئن کند که لایه ای قوی برای محافظت از سایه اصلی می باشد. نکته قابل توجه این که همیشه استفاده از سایه چشم های با کیفیت می تواند نتیجه کار شما را در این مرحله بهبود بخشد.

هرگز از یک رنگ تیره یکنواخت مات و بدون درخشش در سراسر پلک استفاده نکنید. برای نتیجه بهتر پس از استفاده از سایه مات در گودی چشم از یک سایه براق و به اصطلاح زرق و برق دار در قسمت هایی نظیر وسط مردمک چشم و گوشه های داخلی چشم استفاده کنید. این کار درخشش سایه چشم را چندین برابر می کند.

قاعده کلی مهم این است که اگر از سایه های چشم ضخیم با رنگ های پر رنگ مانند دودی، سورمه ای و مشکی استفاده می کنید هرگز از رژ لب پر رنگ استفاده نکنید. برای این سبک آرایش رژ لب های هلویی، نسکافه ای و حتی استفاده از یک برق لب ساده بسیار مناسب است. این کار باعث می شود تعادل بین بخش های مختلف آرایش حفظ شود.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.