مجله گل گیس

آرایش مراسم خاص و سنگین

از آنجا که ممکن است در برخی مراسم و یا مکان ها لازم باشد که ما علاوه بر زیبایی وقار و سنگینی خاصی را داشته باشیم، بد نیست نکاتی را در رابطه با آرایش این مراسم ها بدانید.

نکات آرایشی خاص این مراسم

۱- اول از همه دست شما در بیس سازی پوست باز است و هیچ گونه منعی ندارد. پس با خیالت راحت پس از یک زیر سازی خوب از کرم پودر و یا پنکیک خود استفاده نمایید. اما هرگز فراموش نکنید که این کرم و یا پنکیک نباید براق باشد و یا تفاوت خاصی با رنگ پوست اصلیتان داشته باشد.

۲- از کرم و یا پنکیک با پوشش سبک استفاده کنید و هرگز به قولی به ماله کشیدن و از بین بردن تمام عیب ها با کرم و یا پنکیک نپردازید.

۳-ابروهای خود را ترجیحا با یک برس و یا یک ریمل ابرو فرچه کنید، در غیر این صورت اگر می خواهید از مداد، سایه ابرو و یا تتوی موقت استفاده کنید حتما از رنگ های کم رنگ و بدون تن قرمز باشد.

۴- ابرو های خود را بیش از اندازه پهن و یا زاویه دار درست نکنید.

آرایش مراسم خاص و سنگین
آرایش مراسم خاص و سنگین

نکته: بد نیست برای اطمینان از حاصل حال و تکمیل کردن این آرایش ملیح با انگشت اشاره خود چند ضربه به وسط لبها زده شود تا با اضافه شدن نور و کمرنگ شدن رنگ آن قسمت حالت طبیعی و برجسته به لبها دهید.

۵-برای آرایش چشم تنها و تنها به سراغ ریمل بروید و در زدن ریمل هم بسیار دقت کنید تا مژه های شما بیش از اندازه به هم چسبیده نشود.

۶-توصیه می شود از رژگونه استفاده نکیند، ولی در صورت اجتناب ناپذیر بودن این موضوع می توانید از یک پنکیک برنزه به جای رژ گونه استفاده نمایید تا حالت برجسته بودن گونه را در حالت طبیعی به دست آورید.

۷-برای آرایش لبها حتما آن ها را اول تمیز کردهو با یک خط لب هلویی و یا گل بهی ملایم ابتدا خط لب کشیده و سپس از همان رنگ رژ لب استفاده نمایید.

 

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.