مجله گل گیس

جدیدترین کالکشن ست های اسپرت۲۰۱۵

جدیدترین کالکشن ست های اسپرت۲۰۱۵
loading...

 

تابستان فصل رنگ ها و لباس هاست. برای ما خانم ها استفاده از تناسب و مقتضیات فصلی در سبک و استایل لباس پوشیدن امری است که هرگز فراموش نمی شود. ست کردن لباس در فصل های مختلف با توجه به آن چه که در جامعه به عوان مد مطرح می شود، شاید در ظاهر امر به عنوان کاری راحت و آسان به نظر بیاید، اما گاهی مواقع، ست کردن و جور کردن لباس هایی که دوست داریم در کنار یکدیگر و بدون پیش زمینه فکری بسیار سخت است.

بد ندیدیم طبق روال همیشگی مجله گل گیس، مجموعه ای از جدید ترین ست های اسپرت دخترانه و زنانه سال را برایتان منتشر کنیم، تا با راهنمایی شما عزیزان در انتخاب لباس، شلوار، کفش و یا اکسسوریای شیک و اسپرت همراه لحظات شما باشیم.

جدیدترین کالکشن ست های اسپرت

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.