لباس هایی که لاغر می کنند
لباس هایی که لاغر می کنند

لباس هایی که لاغر می کنند

داشتن اضافه وزن به این معنا نیست که باید خود را پنهان کرده و از نمایان شدن در معرض دید دیگران مخفی شوید. بلکه برای این کار فقط کافی است کمی اعتماد به نفس داشته و قوانین و مراحل کلی برای لباس پوشیدن را بدانید. در این مطلب با عنوان لباس هایی که لاغر می کنند ، به این مراحل و قوانین خواهیم پرداخت.

اصول اولیه دانستن قوانینی برای برجسته و یا نمایان ساختن اعضای بدن است. رنگ، برش و الگوها می توانند اندام شما زا پنهان و یا نمایان کنند. برخی از اصول مربوط به این موارد به شرح زیر است:

  • رنگ های تیره پنهان کننده و رنگ های روشن، آشکار کننده هستند بنابراین فرضا اگر می خواهیم دور کمرتان را بیشتر نشان دهید از کمربند طلایی و یا اگر می خواهید پایین تنه را کوچک نشان دهید از شلوار جین تیره استفاده کنید.
  • لباس هایی که طرح های بزرگ و درشت دارند، مانند لباس هایی با خال خال بزرگ، نسبت به لباس هایی با طرح های ظریف شما را چاق تر نشان می دهند. به عکس زیر دقت کنید.
لباس هایی که لاغر می کنند
لباس هایی که لاغر می کنند
  • لباس هایی که راه راه مورب و یا عمودی دارند مناسب افراد چاق است. لباس های دارای خطوط افقی شما را چاق تر نشان می دهد.
  • لباس زیر خوب و محکم بپوشید. خرید لباس زیر زنانه مناسب می تواند از افتادگی سینه ها جلوگیری کرده و لباس را خوش فرم تر در بدن نشان دهد. این لباس ها همچنین به کاهش کمر درد و ساییدگی ران ها کمک می کند. همچنین باید بدانید سوتین را نباید کوچک انتخاب کنید در صورتی که لباس زیر سایز خود را در بازار پیدا نکرده اید می توانید اقدام به خرید اینترنتی لباس زیر کنید.

اندام های گلابی شکل

در صورتی که اندام شما به شکل گلابی است ( بالا تنه کوچک و فشردگی اعضا در قسمت کمر و باسن )، نکات زیر را در لباس پوشیدن رعایت کنید.

  • از پوشیدن لباس های قواره بزرگ برای پایین تنه اجتناب کنید به عنوان مثال استفاده از شلوارهای دم پا می تواند پایین تنه را بزرگ تر نشان دهد. به جای آن می توانید از شلوارهای راسته استفاده کنید. به عکس زیر دقت کنید.
لباس هایی که لاغر می کنند
لباس هایی که لاغر می کنند
  • اگر باسن و ران بزرگی دارید هر گز شلوار استرج نپوشید.

اندام های سیبی شکل

  • د صورتی که بالا تنه بزرگی دارید لباس های راسته را برای بالا تنه انتخاب کنید. این لباس های در قسمت شانه و بازوها حالت طبیعی و چسبان داشته و هر چه به سمت پایین حرکت می کنیم آزاد تر و غیر چسبان می شوند. به عکس زیر دقت کنید.
لباس هایی که لاغر می کنند
لباس هایی که لاغر می کنند
  • اگر ساعد لاغری دارید از لباس های آستین سه ربع استفاده کنید در صورتی که مچ و ساعد بزرگ دارید لباس آستین بلند بپوشید.
  • در صورتی که دوست دارید شلوارهای استرج بپوشید، برای قسمت بالا تنه پیراهن بافتنی و گشاد استفاده کنید. به عکس زیر توجه کنید.
لباس هایی که لاغر می کنند
لباس هایی که لاغر می کنند

همچنین ببینید

ست های ساده و شیک برای پاییز ۹۵

باز هم پاییز از راه رسید. فصلی که نه گرم است و نه سرد. در …

دیدگاهتان را بنویسید