رنگ کردن موی سفید
رنگ کردن موی سفید

چه رنگ هایی موهای سفید را بهتر می پوشاند؟

با سلام بهشته هستم و امروز با مطلب جذاب چه رنگ هایی موهای سفید را بهتر می پوشاند؟ درخدمت شما خانوم های با سلیقه هستم. امیدوارم توی این مطلب اطلاعاتی باشه که شما دنبالش می گردید و مورد استفادتون قرار بگیره.

رنگ کردن موهای سفید

با توجه به سوالات بسیار زیادی که از من می شه در مورد رنگ مو های سفید و پوشش دادن اونها باید بگم که راه حل های زیادی پیش روی شما دوستان عزیزم نیست چون خیلی از خانوم ها باور های اشتباهی در مورد موهای سفیدشون دارن که من در ادامه همین مطلب بهش اشاره می کنم و سعی من اینه که تا جای ممکن تمامی اون چه که شما رو به عنوان کابرهای استفاده کننده از رنگ موها و پرسشهایی که در مورد اون ها دارید رو جواب بدم، اما اولویت امروز من اینه که به سوال های متداولی که خانوم ها در مورد پوشش دادن رنگ موهای سفید ازم پرسیدن جواب بدم. امیدوارم بتونم در مورد اکثر دسته های رنگ مو ها هم حداقل یک مطلب در مجله گل گیس منشر کنم تا به سوالات دیگه ای که در این مورد پرسیده می شه هم پاسخ بدم. باهم چندنکته کلیدی در مورد رنگ کردن موهای سفید رو مرور می کنیم.

رنگ کردن موی سفید
رنگ کردن موی سفید

آیا رنگ کردن موهای سفید روش خاصی داره؟

رنگ کردن موی سفید در هر گروه سنی که باشید، یه کمی دقیق تر و با احتیاط تر از رنگ کردن موهای دیگه هست. شما تواین کار نیاز به توجه و دقت بیشتری دارید؛ تا رنگ موها تون رو طبیعی و خوشرنگ در بیارید. اما نکته ای که بیشتر برای خانوم ها مهم هست پوشاندن موهای سفیدشونبا رنگ کردنه و مورد دیگه می خوان موندگاری رنگ روی موهای سفیدشون رو بیشتر کنن و تا جای امکان این موها رو برای بار دوم و سوم رنگ نکنن، همیشه کسانی رو می بینم که می گن می خوام موهای سفیدم رو طوری رنگ کنم که تا در اومدن و رشد مجدد ریشه شون، رنگ روشون نپره ولی اکثر غریب به اتفاق خانوم ها موفق نمی شن و همیشه از این مشکل بزرگ توی رنگ کردن ناراضی هستن. دوستای عزیز من روش رنگ کردن موهای سفید یه کمی با رنگ کردن موهایی به رنگ طبیعی فرق می کنه!

رنگ کردن موی سفید
رنگ کردن موی سفید

نگهداری از موهای رنگ شده

اول از همه موهاتون رو با یه کمی اکسیدان نه درصد با مدت زمان هشت تا ده دقیقه تحریک کنید و بعد از تحریک موها اونا رو بشورید و بعد از رنگ های سری طبیعی با حرف اختصاری N مشخص شده رنگ کنید. پیشنهاد من برای پوشش بهتر شماره های چهار و پنج هست یا شماره های نزدیک به این دوتا، سعی کنید مخلوطی از این رنگها رو به کار ببرید ولی این دیگه سلیقه ای هم می تونه باشه؛ با اکسیدان شش درصد رنگ ها رو مخلوط کنید. از پشت سر به سمت جلو رنگ گذاری کنید. بین پنجاه تا شصت دقیقه صبر کنید (البته اگر احساس سوزش و یا خارش داشتید این زمان را کمتر کنید) و بعد آبکشی کنید و حتما از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده در استحمام های بعدی استفاده کنید، توی بیست و چهار ساعت اول فقط با آب خالی موهاتون رو بشورید و بعد از اون هم با شامپو های مخصوص موهای رنگ شده حمام کنید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید