مجله گل گیس

معجزه ۵+۱ برای افزایش علاقه در رابطه ها

loading...

از آنجا که تمامی افراد در کره زمین با یکدیگر تفاوت دارند و هیچ گاه، هیچ کسی پیدا نمی شود که کاملا هم شکل و هم سوی یک فرد دیگر باشد، همیشه و در همه جا اختلاف و تنش در روابط مختلف به وجود می آید. زمانی که این تفاوت ها با تفاوت جنسیت هم در آمیخته می شود، معجونی به شدت خطرناک و مسموم برای رابطه ها به وجود می آید. درست است که امروزه سبک و روند رابطه ها قبل از ازدواج به شدت تغییر کرده و امروزه کمتر کسی پیدا می شود که بدون شناخت طرف مقابل وارد یک مرحله و یا یک رابطه جدی با طرف مقابل شود، اما این موضوع را در نظر داشته باشید، با هم بودن دلیل بر شناخت درست و صحیح نیست.

قصد داریم در این مطلب برای شما عزیان و خوانندگان مجله گل گیس راهکارهایی معجزه آسا برای افزایش علاقه در رابطه ها مطرح کنیم، که با انجام این کارهای ساده و پیش پا افتاده به راحتی می توانید رابطه ها را نجات داده و شکل آنها را به مطلوب ترین حالت تغییر دهید.

راه کارهای افزایش علاقه در رابطه ها
راه کارهای افزایش علاقه در رابطه ها

توصیه های طلایی

  1. در زمان گفت و گو با همسر و یا طرف مقابل سعی کنید با نهایت دقت به حرفای او گوش دهید، هر چند شاید گاهی گوش دادن به هر مطلبی از جانب شما لذت بخش نبوده و به شدت ملال آور و بی محتوا باشد اما اگر شما از عمق این تاثیر این عمل آگاه باشید، هرگز آن را ندید نخواهید گرفت. برای این کار طوری وانمود که جز به جز سخنان او را گوش می دهید و به موضوع دیگری که نشان دهد حالت توجه شما کم است هرگز خود را مشغول نکنید. به این تکنیک در حیطه راوانشناسی « هنر خوب گوش دادن گفته می شود».
  2. فهرستی از علایق و تمایلات طرف مقابلتان را به دست آورده و خود را نسبت به آنها متعهد و ملزم بدانید.
  3. هرگز او را با دیگران مقایسه نکنید. این رفتار که به شدت در خانم ها دیده می شود، نابود کننده پایه های هر رابطه می باشد. همسر و یا طرف مقابل شما فردی است با ویژگی های وجودی، فردی، اخلاقی و… مثبت و یا منفی منحصر به خودش. از این رو در صورت نیاز به مقایسه، تنها او را با شرایط قبل و بعدش مقایسه نمایید.
  4. یکی از اساسی ترین بخش های تاثیر گذار در رابطه ها، ارتباط کلامی بین افراد است. افرادی که معمولا می دانند از چه کلمات و عبارت هایی برای برقراری رابطه ها استفاده کنند، و یا به قولی رگ خواب طرف مقابل را به دست آورده و حساسیت های آنها را می دانند، همیشه در رابطه ها از سوی طرف مقابل به شدت مورد احترام بوده و مقبول واقع می شوند.
  5. صبحبت کردن با لحن ملایم و نرم توام با ادب و احترام نه تنها حق مطلب را به خوبی ادا می کند ، بلکه اعتماد و اطمینان را در طرف مقابل افزایش می دهد. این زمان بهترین موقعیت برای رسیدن شما به هدفتان است. در این موقعیت تاثیر پذیری و گرفتن جواب از سوی طرف مقابل برای شما بسیار راحت می باشد.
  6. در صحبت ها و بازگو کردن مسائل و مشکلات، همیشه صداقت داشته باشید. این عامل سبب می شود تا زوجین بتوانند میل و رغبت کامل و وافری برای صحبت کردن با یکدیگر داشته باشند.

برای گفت گو کردن درباره مسائل و مشکلات همیشه منطقی باشید و ابتدا خود را به جای طرف مقابل بگذارید و با درک حدودی از از حال و تصمیم او، کار را برای خود و او راحت تر کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.