مجله گل گیس

رنگ موهای جدید ویژه تابستان

رنگ موی ویژه تابستان

تابستان فصل دیدن رنگ های واقعی است. در این فصل به دلیل تابش نور خورشید با طول موج بالا و مدت زمان و تابش نور به صورت عمود، در طول روز و زمانی که خورشید در آسمان است و هنوز غروب نکرده است، چشم انسان قادر است رنگ را با همان درخشش واقعی و شدت تنالیته واقعی ببیند. این خاصیت سبب شده تا قضاوت های اکثر مردم در دیدن رنگ ها نزدیک به هم با شد. از طرفی در فصل تابستان به دلیل بلند بودن روزها، ما زمان بیشتری برای نمایش زیبایی خود داریم. زیرا نور اصلی ترین عامل دیده شدن است.

در فصل تابستان که داغ و گرم است، بهتر است این خصلت وجودی فصل به روحیات ما انتقال پیدا کند و به سراغ رنگ موهای خاص با درخشندگی و طیف رنگی خاص برویم.

دوستاران مجله گل گیس، منتظر انتشار مطالب بعدی ما درباره ترکیب رنگ موهای جدید و ساختن آنها باشید.

چند نمونه از جدید ترین رنگ موهای مناسب تابستان

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.