مجله گل گیس

قرمز محرک مردانه

قرمز محرک مردانه
loading...

رنگ قرمز که در هر فرهنگی نقش و جایگاه خاصی دارد، هیچ گاه برای مردان دلزدگی و ملالت ایجاد نمی کند. این رنگ با القای حس هیجان و شورانگیزی در مردان، همیشه مورد پسند بسیاری از زنان نیز قرار می گیرد. کاربرد طیف وسیع این رنگ در محصولات مختلف از جمله لوازم آرایشی و پوشاک برای زنان، از سوی مردان مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.

قرمز بپوشید تا دیده شوید

در اولین نگاه هر فرد اولین رنگی که به دلیل حرارت بالای رنگی و طول موج های بالا دیده می شود، رنگ قرمز است. به همین دلیل همیشه برای آن که چیزی مورد توجه و هشدار قرار گیرد مانند، شیر خطر، ماشین آتش نشانی، تابلو های راهنمایی و رانندگی و… همگی از رنگ های قرمز استفاده می شود. این رنگ که یکی از رنگ های اصلی محسوب می شود، معمولا پایه و اساس ترکیب های رنگی بسیاری است. مثلا، انواع قهوه ای از ترکیب رنگ قرمز و مشکی می باشد. این رنگ به تنهایی قادر به القای حس هیجان و بر انگیختگی احساسی در افراد، علی الخصوص مردان می شود. مردان که کلا تشخیص رنگ در آن ها به نسبت در زنان به دلیل ساختارهای مغزی کمتر است، یک رنج عظیمی از رنگ های نارنجی تا جگری را قرمز تعبیر می کنند،و همیشه نسبت به این رنگ احساس خوشایند تری خواهند داشت.

مردان چه تصوری دارند

به نظر مردان رنگ قرمز بسیار جذاب، پر انرژی است و کسانی که معمولا از وسایل و امکاناتی که به رنگ قرمز می باشد استفاده می کنند، برای آن ها قابل اعتماد تر است. در نظر مردان دیدن رنگ قرمز به خوبی در خاطرشان ماندگار می شود و آن ها به محض دیدن کوچکترین اثری از این رنگ در میان فضا به سرعت جذب آن شده و در حافظه شان ماندگار می شود. تحقیقات اخیر نشان داده که بیشتر خاطرات در ذهن مردان از رنگ های قرمز تشکیل شده است. به عبارت دیگر آنها معمولا اشیاء و تصویر هایی را که به رنگ قرمز است به خوبی به خاطر می سپارند، در صورتی که این خاطره سپاری در رنگ های دیگر به شدت کمتر است.

قرمز محرک مردانه
قرمز محرک مردانه

آنچه مردان می خواهند

اغلب مردان در انتخاب هدیه برای افرادی که دوستشان دارند به سراغ انتخاب در طیف های قرمز می روند. آن ها که تصور می کنند وجود این رنگ برای زیبا بودن کافی می باشد، شاید کمتر به زیبایی و ظرافت آن توجه نمایند. از نظر مردان زنان و دخترانی که لباس های قرمز می پوشند و یا در آرایش خود از رنگ قرمز استفاده می کنند، معمولا انسان های جذاب تر و مطلوب تری هستند. همین امر سبب شده که از ابتدا رنگ قرمز برای رژ لب و یا کفش های مجلسی، لباس خواب، کیف و روسری انتخاب شود و این روزها نیز بازار رژ لب ها و لاک های قرمز داغ داغ باشد.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.