این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و …


این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و ...

سیمون فورد، یک راننده اتوبوس مقیم وارینگتون است. یک روز صبح وقتی خیلی خواب آلود به حمام رفته بود، شامپویی که فکر می کند هیچ کس در خانه از آن استفاده نمی کند را برداشته و به موهای خود می زد. این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و … مجازات آن نتیجه زیر است:

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و ...

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و …

همسر سیمون رنگ موی صورتی خود را برای رنگ کردن ساقه موها، در بطری شامپویی ریخته بود که به دلیل استفاده نکردن طولانی مدت فاسد شده بود. فراموش نکنید که رنگ مو های فانتزی به همان میزان که زود از روی موها پاک می شوند به همان میزان نیز زود رنگ می گیرند، علی الخصوص بر روی پوست.سیمون به احتمال زیاد رنگ مو را بیش از حد بر روی مو خود قرار داده تا دچار چنین سرنوشتی شده است.

سیمون می گوید ” اول متوجه رنگ غیر طبیعی شامپو شدم اما فکر کردم حتما جنس شامپو و نوع آن از شامپوهای فانتزی است وقتی متوجه شدم که واقعا دیر شده بود. من ابتدا فکر کردم همسرم با من شوخی کرده اما متاسفانه این طور نبود. “

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و ...

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و …

نکته اصلی این قضیه این است که هرگز رنگ مو ها خود را بدون علامت خاص و علائم هشدار دهنده در دسترس دیگران علی الخصوص کودکان قرار ندهید. اتفاقی که برای سیمون افتاد ساده ترین و بی خطرترین اتفاقی است که با یک ماده شیمیایی امکان وقوع آن می رود پس برای محافظت و مراقبت از خود این داستان را جدی بگیرید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید