مجله گل گیس

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و …

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و ...

سیمون فورد، یک راننده اتوبوس مقیم وارینگتون است. یک روز صبح وقتی خیلی خواب آلود به حمام رفته بود، شامپویی که فکر می کند هیچ کس در خانه از آن استفاده نمی کند را برداشته و به موهای خود می زد. این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و … مجازات آن نتیجه زیر است:

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و ...
این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و …

همسر سیمون رنگ موی صورتی خود را برای رنگ کردن ساقه موها، در بطری شامپویی ریخته بود که به دلیل استفاده نکردن طولانی مدت فاسد شده بود. فراموش نکنید که رنگ مو های فانتزی به همان میزان که زود از روی موها پاک می شوند به همان میزان نیز زود رنگ می گیرند، علی الخصوص بر روی پوست.سیمون به احتمال زیاد رنگ مو را بیش از حد بر روی مو خود قرار داده تا دچار چنین سرنوشتی شده است.

سیمون می گوید ” اول متوجه رنگ غیر طبیعی شامپو شدم اما فکر کردم حتما جنس شامپو و نوع آن از شامپوهای فانتزی است وقتی متوجه شدم که واقعا دیر شده بود. من ابتدا فکر کردم همسرم با من شوخی کرده اما متاسفانه این طور نبود. “

این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و ...
این آقا رنگ مو را با شامپو اشتباه گرفت و …

نکته اصلی این قضیه این است که هرگز رنگ مو ها خود را بدون علامت خاص و علائم هشدار دهنده در دسترس دیگران علی الخصوص کودکان قرار ندهید. اتفاقی که برای سیمون افتاد ساده ترین و بی خطرترین اتفاقی است که با یک ماده شیمیایی امکان وقوع آن می رود پس برای محافظت و مراقبت از خود این داستان را جدی بگیرید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.