مجله گل گیس

مدل های مد پوشیده

مدل های مد پوشیده
loading...

همیشه لازم نیست برای روی مد بودن و به قولی امروزی بودن حجاب  نداشته باشیم. گاهی اوقات ما می تونیم زیبایی خودمون و با لباس هایی که تنمان می کنیم بیشتر نمایش بدیم. با این کار هیچ محدودیتی در هیچ کجا نخواهیم نداشت. مثلا برای کسانی که شاغل هستند و باید لباس های پوشیده بپوشند؛ لازم نیست دیگه مانتو های آزاد و بلند با رنگ های تیره سورمه ای و مشکی در کنار شلوارهای پارچه ای بپوشند، باشه قبول باید پوشیده باشید، اما لازم نیست که خفقان کننده هم باشید. خیلی راحت اگر کمی زرنگ باشید می تونید با یک تیر دو نشان بزنید، یعنی این که طوری لباس بپوشید که واقعا شیک و فانتزی باشه. آخه بعضی ها فکر می کنند این که میگن لباس پوشیده باشید یعنی این که مثل کارگرهای کارخونه های نخ ریسی یا سیگار سازی جنوب شرقی آسیا به طرز رقت انگیزی برن سر کار و وقتی آدم قیافه هاشونو می بینه جیگرش لخته لخته بشه.

حالا همه ی این ها به کنار، بعضی ها جوری سر کار لباس می پوشن که وقتی همکاراشون اون ها رو در محیط های غیر کاری می بینن اصلا نمیشناسن، می دونید چرا؟ چون یه عادتی که در بین ما ایرانی ها وجود داره اینه که هرچی لباس های درجه دو و سه که داریم میگیم ای بابا واسه سر کار که خوبه چرا بدم به یکی دیگه گشاده، سوراخه، وایتکس ریخته، مال زمان مجردیم بوده و … عیب نداره به درد سر کار که می خوره!

عزیزم سر کار رو بهانه بد تیپی خودت نکن!

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.