مراقبت از پوست های حساس با محصولات پوست کودک


مراقبت از پوست های حساس با محصولات پوست کودک

کودکان دارای پوست ها حساس، نرم و لطیفی هستند به همین منظور تولید کنندگان محصولات سلامت و بهداشت پوست کودکان در تهیه محصولات خود، نکاتی را در جهت مراقبت از پوست کودکان رعایت می کنند که شاید در محصولات بزرگسالان کمتر به آن توجه شده باشد. به دلیل همین ویژگی در محصولات مراقبت از پوست کودکان، افراد بزرگسالی که دارای پوست های حساس هستند نیز می توانند از این محصولات استفاده کنند.

پس اگر شما یکی از این انواع پوست های حساس که به راحتی به محصولات مراقبت از پوست با نشانه هایی مانند قرمزی، خارش و یا پوسته پوسته شدن پوست واکنش نشان می دهد را دارید می توانید از محصولات مخصوص کودکان استفاده کنید و از عوارض ناشی از این تولیدات دور باشید.

مراقبت از پوست های حساس با محصولات پوست کودک

مراقبت از پوست های حساس با محصولات پوست کودک

چه چیزی در محصولات مراقبت از پوست کودکان وجود دارد؟
چه عامل باعث می شود تا محصولات مراقبت از پوست کودکان ویژه باشد؟ و چرا افراد بزرگسال دارای پوست حساس می توانند از آنها برای جلوگیری از ایجاد حساسیت استفاده کنند؟ پاسخ این سوالات در فرمولاسیون تهیه محصولات مراقبت از پوست کودکان است. این محصولات حاوی مواد نگهدارنده کمتر و بدون عطر هستند. این دو عامل از عوامل مهمی هستند که باعث واکنش ها وحساسیت پوست می شوند. این مشخصه می تواند به ویژه برای افراد مبتلا به اگزما، روزاسه، یا پسوریازیس مفید باشد. به این افراد اکثرا توصیه می شود از محصولاتی استفاده کنند که فاقد عطر و مواد نگهدارند باشد پس بهترین گزینه برای آنها، محصولات مراقبت از پوست کودکان است.

کرم های ضد آفتاب مخصوص کودکان نیز به دلیل برخورداری از این فرمولاسیون فیزیکی نه شیمیایی گزینه ای مناسب برای پوست های حساس است. مواد تشکیل دهنده این محصولات به عنوان بلوک فعال در کرم های ضد آفتاب کودک خواهند بود. این بلوک فعال با نام دی اکسید تیتانیوم اکسید روی خوانده می شود که به عنوان یک مانع فیزیکی، منعکس کننده اشعه های خورشید عمل می کند، در صورتی که کرم ضد آفتاب معمولی یک فرمول شیمیایی است که اشعه را جذب می کند.

علاوه بر کرم ضد آفتاب مخصوص کودکان افراد برزگسال می توانند از کرم های نرم کننده کودکان نیز استفاده کنند. این کرم ها ساخته شده از مواد طبیعی است که کمترین آسیب را به پوست می رساند. پس افراد دارای پوست های حساس و حتی افرادی که پوستشان به محصولات مخصوص بزرگسالان واکنش نشان می دهد می توانند برای مرطوب نگه داشتن دستها از کرم مرطوب کننده ویژه کودکان استفاده کنند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید