بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه


بازسازی اتاق در 15 دقیقه

اگر می خواهید اتاق نشمین منزلتان را بازسازی کنید اما حوصله، زمان و بودجه کافی برای این کار را ندارید حتما مطلب بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه مجله گل گیس را مطالعه کنید. در این مطلب به شما خواهیم آموخت چگونه اتاق نشیمن خود را در زمانی حدودا ۱۵ دقیقه ای تغییر دهید.

برای ایجاد یک ظاهر جدید برای اتاق نشمین و بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه راه های زیادی وجود دارد از جمله این راه ها می توان به مواردی نظیر تنظیم و تغییر مجدد در چیدمان مبلمان، تغییر در محل قرار گرفتن تابلوها و اشیاء تزیینی روی دیوارها، معکوس قرار دادن مبل و صندلی و یا قرار دادن مبلمان در نقطه ای غیر منتظره اشاره کرد.

بازسازی اتاق در 15 دقیقه

بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه

لوستر و لامپ های سقفی تاثیر زیادی بر چیدمان و ظاهر اتاق دارند اگر برای روشنایی از لامپ ها و لوستر های بزرگ و حجیم استفاده می کنید آن را با لوستر ظریف و اگر از سبک مدرن برای لوستر و لامپ ها استفاده کرده اید آن را با لوستری سنتی تعویض کنید.

تغییر در رنگ، الگو و بافت کوسن های مبلمان یکی دیگر از راه های ایجاد تغییر در سبک و ظاهر اتاق است. همچنین انتخاب و تزیین قفسه های دکوری با کتاب می تواند یک ظاهری خاص به نما و دکور منزل دهد.

برای ایجاد تغییر سریع و چشمگیر مناطقی از اتاق را که با مبلمان های حجیم و بزرگ تزیین کرده بودید را با وسایل تزیینی ظریف و کوچک بپوشانید.

گاهی اوقات حتی می توان از دکورهای قدیمی که در انبار قرار داده اید برای بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه استفاده کرد. وسایلی که در سال های گذشته از مد افتاده و قدیمی به نظر می رسیدند می توانند ظاهری تازه و نوستالژیک به فضا دهند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید