مجله گل گیس

بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه

بازسازی اتاق در 15 دقیقه
loading...

اگر می خواهید اتاق نشمین منزلتان را بازسازی کنید اما حوصله، زمان و بودجه کافی برای این کار را ندارید حتما مطلب بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه مجله گل گیس را مطالعه کنید. در این مطلب به شما خواهیم آموخت چگونه اتاق نشیمن خود را در زمانی حدودا ۱۵ دقیقه ای تغییر دهید.

برای ایجاد یک ظاهر جدید برای اتاق نشمین و بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه راه های زیادی وجود دارد از جمله این راه ها می توان به مواردی نظیر تنظیم و تغییر مجدد در چیدمان مبلمان، تغییر در محل قرار گرفتن تابلوها و اشیاء تزیینی روی دیوارها، معکوس قرار دادن مبل و صندلی و یا قرار دادن مبلمان در نقطه ای غیر منتظره اشاره کرد.

بازسازی اتاق در 15 دقیقه
بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه

لوستر و لامپ های سقفی تاثیر زیادی بر چیدمان و ظاهر اتاق دارند اگر برای روشنایی از لامپ ها و لوستر های بزرگ و حجیم استفاده می کنید آن را با لوستر ظریف و اگر از سبک مدرن برای لوستر و لامپ ها استفاده کرده اید آن را با لوستری سنتی تعویض کنید.

تغییر در رنگ، الگو و بافت کوسن های مبلمان یکی دیگر از راه های ایجاد تغییر در سبک و ظاهر اتاق است. همچنین انتخاب و تزیین قفسه های دکوری با کتاب می تواند یک ظاهری خاص به نما و دکور منزل دهد.

برای ایجاد تغییر سریع و چشمگیر مناطقی از اتاق را که با مبلمان های حجیم و بزرگ تزیین کرده بودید را با وسایل تزیینی ظریف و کوچک بپوشانید.

گاهی اوقات حتی می توان از دکورهای قدیمی که در انبار قرار داده اید برای بازسازی اتاق در ۱۵ دقیقه استفاده کرد. وسایلی که در سال های گذشته از مد افتاده و قدیمی به نظر می رسیدند می توانند ظاهری تازه و نوستالژیک به فضا دهند.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.