سازماندهی لوازم آرایش


سازماندهی لوازم آرایش

اتاق های شلوغ، کشوهای پر از لوازم آرایش و درهم و برهم شما را یاد چیزی نمی اندازد؟ بله چیزی که اکثر خانم ها با آن مواجه می شود در هم ریختگی لوازم آرایش در کمد است. وقت آن رسیده که سرو سامانی به کشوهای لوازم آرایش بدهید و به طور کلی سازماندهی لوازم آرایش را یاد بگیرید.

به غیر از استفاده از کیف های آرایشی مخصوص این کار که از بخش های مختلف برای نگهداری لوازم آرایش تشکیل شده است، شما می توانید با استفاده از لیوان های تزیینی و یا جای شکلات و تلق های ساده ای که دور انداخته می شود مکانی امن و بهداشتی برای لوازم آریشتان درست کنید. این کار نه تنها سر و سامانی به کشوهای لوازم آرایشتان می دهد بلکه باعث می شود لوازم آرایشتان قابل دسترس تر شده و همچنین سالم تر بمانند. از دیگر مزایای استفاده از این روش بهداشتی شدن محیط نگهداری است. درهم ریختگی اکثرا باعث می شود در رژها و مداد های باز شده و محیط نگهداری و خود لوازم بدون پوشش را آلوده سازد.

پس از این به بعد این ظرف های به اصطلاح به درد نخور را دور ننداخته و برای هر گونه لوازم آرایشی اعم از مدادهای آرایشی و یا رژلب هایتان از آنها استفاده کنید. مطمئن باشید این سبک نگهداری از لوازم آرایش می تواند مزایای بیشتری را در اختیارتان قرار دهد. حتما امتحان کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید