مجله گل گیس

سازماندهی لوازم آرایش

سازماندهی لوازم آرایش
loading...

اتاق های شلوغ، کشوهای پر از لوازم آرایش و درهم و برهم شما را یاد چیزی نمی اندازد؟ بله چیزی که اکثر خانم ها با آن مواجه می شود در هم ریختگی لوازم آرایش در کمد است. وقت آن رسیده که سرو سامانی به کشوهای لوازم آرایش بدهید و به طور کلی سازماندهی لوازم آرایش را یاد بگیرید.

به غیر از استفاده از کیف های آرایشی مخصوص این کار که از بخش های مختلف برای نگهداری لوازم آرایش تشکیل شده است، شما می توانید با استفاده از لیوان های تزیینی و یا جای شکلات و تلق های ساده ای که دور انداخته می شود مکانی امن و بهداشتی برای لوازم آریشتان درست کنید. این کار نه تنها سر و سامانی به کشوهای لوازم آرایشتان می دهد بلکه باعث می شود لوازم آرایشتان قابل دسترس تر شده و همچنین سالم تر بمانند. از دیگر مزایای استفاده از این روش بهداشتی شدن محیط نگهداری است. درهم ریختگی اکثرا باعث می شود در رژها و مداد های باز شده و محیط نگهداری و خود لوازم بدون پوشش را آلوده سازد.

پس از این به بعد این ظرف های به اصطلاح به درد نخور را دور ننداخته و برای هر گونه لوازم آرایشی اعم از مدادهای آرایشی و یا رژلب هایتان از آنها استفاده کنید. مطمئن باشید این سبک نگهداری از لوازم آرایش می تواند مزایای بیشتری را در اختیارتان قرار دهد. حتما امتحان کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.