مجله گل گیس

کوتاه کردن موهای چتری

کوتاه کردن موهای چتری
loading...

وقتی به کوتاهی مو فکر می کنیم، سوالی که ذهن اکثر خانم ها و مادران را به خود مشغول می کند این است که چطور در خانه موها را چتری بزنیم؟ کوتاه کردن مو به صورت چتری بسیار کار سخت و حساسی است زیرا در صورتی که از روی اصول نباشد شکل نا مرتب و زشتی به خود می گیرد. ما در این مطلب سعی داریم با استفاده از عکس شیوه صحیح اصلاح موهای چتری را توضیح دهیم.

قبل از هر کاری به یاد داشته باشید برای کوتاه کردن مو هرگز از قیچی خیاطی یا آشپزخانه استفاده نکنید برای کوتاهی باید قیچی مخصوص اصلاح مو داشته باشید. قیچی هایی غیر از قیچی اصلاح مو علاوه بر سنگینی به شما اجازه نمی دهد از تمام قسمت های آن استفاده کنید. یعین تمام قسمت های آن تیز نمی باشد.

ابتدا باید موهایتان تمیز و خشک باشد. سپس قیچی را به شکل درست در دست بگیرید مانند شکل زیر. در صورتی که قیچی را اشتباه در دست بگیرید کنترلی زیادی بر روی آن نخواهید داشت.

کوتاه کردن موهای چتری
کوتاه کردن موهای چتری

نکته مهم: ذهنیت غلطی که در بین مردم رواج دارد این است که برای کوتاه کردن موهای چتری باید موها را به صورت افقی کوتاه کنند در صورتی که شیوه صحیح کوتاه قیچی زدن مو به صورت عمودی است. به عکس زیر توجه کنید.

کوتاه کردن موهای چتری
کوتاه کردن موهای چتری
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.