ترفند های آرایش صورت
ترفند های آرایش صورت

چند ترفند ساده برای آرایش صورت

در این پست می خواهیم شما را با چند ترفند ساده آشنا کنیم که آرایشی زیبا تر و آسان تر را تجربه کنید.

برای زدن ریمل به مژه های پایین از یک قاشق پلاستیکی به مانند شکل زیر استفاده کنید. این کار به شما اجازه می دهد که بتوانید لایه زخیم تری از ریمل را داشته باشید و هم از پلک پایین در مقابل سیاه شدن جلوگیری می کند.

آرایش صورت
آرایش صورت

برای اینکه نگاه جسورانه تری داشته باشید استفاده از خط چشم و سایه ها خطی پیشنهاد می شود برای ایجاد خطی صاف برای آنها بهتر است از یک تکه تلق جهت کشیدن سایه و خط چشم استفاده کنید.

آرایش صورت
آرایش صورت

برای پوشش پف زیر چشم باید خط پف را با سایه روشنتر و داخل آن را به مانند شکل زیر با سایه تیره تر پر کنید.

آرایش صورت
آرایش صورت

برای برجسته کردن چشم و افزودن به زیبایی آن بهتر است به مانند شکل زیر داخل و کوشه چشم و همچنین وسط تخم چشم را با سایه روشن برجسته کنید. بهترین رنگ برای این کار کرم یا مرواریدی است.

آرایش صورت
آرایش صورت

پمپ کردن ریمل و ضربه زدن با برس به ته آن باعث می شود هوا به داخل آن نفوذ کرده و ریمل را خشک کند خشک شدن ریمل باعث جمع شدن توده هایی از ریمل می شود که استفاده از آن را غیر ممکن می سازد. گرچه عمر مفید ریمیل ها ۳ الی ۴ ماه است ولی در صورتی که زودتر از این موعد ریملتان خشک شد چند قطره از محلول شست و شو دهنده چشم ( قطره استریل) را داخل آن بریزید.

در صورتی که لب هایتان پوسته پوسته می شود قبل از خواب محلول شکر و روغن نارگیل و یا روغن گلیسیرین بر روی لب ها بمالید. و در صورتی که قبل از آرایش پوسته ای بر روی لب وجود داشت آن را با یک مسواک کوچک برس کنید تا پوسته ها بریزند.

البته نکات بسیاری در داشتن یک آرایش مناسب وجود دارد اما در این پست به ترفند های ساده قبل از آرایش اشاره شده است.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *