مدل کیف چرمی بهاره


مدل کیف چرمی بهاره

از اونجا که کیف های چرمی همیشه محبوبیت خودشونو در میان انواع جنس های مختلف کیف حفظ کردند بد ندیدم امروز با طرح ها و مدل های زیبایی از این کیف ها در خدمتتون باشیم. این مدل ها که با یراق آلات و زیور آلات خاصی جز زیپ و قطعاتی از استیل کار خاصی روی آنها نشده است، آن سنگینی و وقار خود را در کنار رنگ هایی هم چون قهوه ای، مشکی و سبز یشمی به خوبی حفظ کرده و به شدت در زیبا نشان داده استایل شما نقش دارد.

برای استفاده از این کیف چرمی در ست لباس خود هرگز نگران هماهنگی و هم خوری این وسیله با سایر لباس هایتان نباشید. زیرا به راحتی در کنار کفش های چرمی و ورنی می نشیند و شما را شر نگرانی در این باره می رهاند.

اغلب خانم هایی که کلاسیک پوش هستند و هرگز از استایل رسمی بودن خود خارج نمی شوند، این کیف ها بهترین مدل در سبک لباس پوشیدن آنهاست. البته بد نیست بدانید به دلیل وجود دوخت های درشت در این مدل کیف چرمی بهاره، آن را برای قشر جوان و اسپرت پوش نیز مناسب کرده است. بافت درشت چرم به کار رفته در این مدل ها نیز حاکی از تلاش طراحان برای متفاوت بودن از سبک کلاسیک همیشگی آن ها است.

گالری از مدل های کیف چرمی بهاره

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید