مجله گل گیس

سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی داشته باشید

سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی
loading...

لباس مجلسی پوششی است که بسیاری از خانم ها برای شرکت در مهمانی ها استفاده می کنند. با این حال شاید انتخاب و خرید لباس مجلسی برای بعضی ها خسته کننده و دشوار باشد. زیرا این دسته از افراد الگو و چهار چوب اولیه ای برای خرید ندارند. برخی ممکن است از همان سبک های کلاسیک و برخی کورکورانه از مدهای روز پیروی کنند بدون اینکه بدانند آیا این سبک مناسب با اندام و شخصیتشان هست با خیر؟ این مطلب به پنج راهنمایی در مورد دستیابی به یک سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی است که مناسب بدن شما می باشد.

نکته اول: لباسی را انتخاب کنید که ویژگی های مثبتتان را به نمایش بگذارد

بسیاری از مردم از ویژگی های مثبتی که در اندام و ظاهر خود دارند بی اطلاع هستند. به همین دلیل نمی توانند سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی که منجر به نمایش ویژگی های مثبت در آنها شود را انتخاب کنند. به عنوان مثال زمانی که شما دارای کمر باریک و خوش فرمی هستید باید مدل لباس مجلسی را انتخاب کنید که تاکید بیشتری بر این بخش از بدن داشته باشد. در جدول زیر می توانید ایدها های خلاقانه برای نمایش برخی از ویژگی ها را ببینید.

جلب توجه به :

پوشیدن :

چهره، لبخند و چشم گوشواره بزرگ، رنگ های غیر معمول از آرایش، سبک لباس های کلاسیک در رنگ های ثابت
گردن گردنبند های بزرگ، لباس با یقه قایقی
بالا تنه لباس با یقه هفت
دور کمر لباس های دارای کمربند
باسن لباس های چسبان به شکل بدن
پاها لباس های کوتاه همراه با کفش های مجلسی پاشنه بلند

به هر حال توجه داشته باشید که لباس های مجلسی باید هر دو ویژگی پنهان کردن عیوب و پر رنگ کردن ویژگی های مثبت را همزمان داشته باشند.

نکته دوم: از اکسسوری های مناسب با لباس استفاده کنید

اکسسوری می تواند جلوه لباس را بیشتر کند. هنگام خرید یک لباس مجلسی باید آن را به همراه اکسسوری های یا لوازم جانبی مانند النگو، گردنبد، گوشواره، رژلب ، کفش مجلسی و … تصور کنید.

سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی داشته باشید
سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی داشته باشید

نکته سوم: به بلندی لباس توجه کنید

لباس های مجلسی با بلندی های متفاوت در بازار موجود است. از لباس های مجلسی کوتاه گرفته تا لباس هایی که حتی از قد هم بلندتر هستند و دنباله دارند. زنان ریز اندام باید لباس مجلسی های کوتاه و نزدیک به ساق پا همراه با یک کفش مجلسی پاشنه بلند را انتخاب کنند. لباس هایی که کمر آنها در زیر سینه است و با یک کمربند پر زرق و برق تزیین شده است می تواند خطای دید ایجاد کند. این لباس نیز می تواند برای افراد قد کوتاه و ریز اندام مناسب باشد. زنان قد بلند انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب لباس دارند و زنان لاغر باید از پوشیدن لباس های خیلی بلند اجتناب کنند.

نکته چهارم: حداقل یک لباس مشکی داشته باشید

یک لباس مجلسی مشکی در قفسه لباس ها به شما اعتماد به نفس می دهد. لباس های مشکی را می توانید برای اکثر مجالس استفاده کنید. از طرفی در صورتی که اضافه وزن دارید بهترین رنگ برای ایجاد خطای دید استفاده از لباس های تیره و مشکی است.

سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی داشته باشید
سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی داشته باشید

نکته پنجم: تغییر در لباس ها ایجاد کنید

بسیاری از زنان تصور می کنند لباس هایی که دارند تنها مخصوص مراسم خاصی است. در حالی که شما می توانید با تغییر کوچکی، سبک شخصی در پوشیدن لباس مجلسی برای خود ایجاد کنید. به عنوان مثال همراه کردن یک لباس شب کوتاه با یک ژاکت کش باف پشمی، شال، و یا چکمه و شلوار استرچ می تواند آن را از رسمیت بیش از حد خارج کند. حتی می توانید مدل لباس شب کوتاه خود را با همراه کردن آن با یک کیف بزرگ دستی به حلت اسپرت در آورید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.