مجله گل گیس

ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب

ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب
loading...

همیشه آسان ترین کار در آرایش خانم ها آرایش لب می باشد که البته زیبایی خاصی هم بوجود می آورد ما برای شما ترفند هایی آموزش می دهیم تا آرایش بهتری داشته باشید و دیگر مانند قدیم تر ها در حیرت کسانی که مانند آرایش گران حرفه ای آرایش می کنند نباشید.

حرفه ای ها برای آرایش لب چه می کنند؟

برای ماندگار شدن آرایش لب خصوصا برای مهمونی که فاصله و مسافت زیادی دارد و شما هم فرصت برای آرایش مجدد ندارید این روش مناسب می باشد که اینکه بعد از آرایش صورت و لب می توان روی لب ها را با کرم پودر صورت کمی پوشش دهیم تا ماندگار تر بشود.

اگر شما می خواهید در آرایش لب شما برجسته تر نشان بدهد می توان به آسانی با مداد لب، روی خط لب ها بکشید.این کار را تقریبا همه به صورت حرفه ای انجام می دهند اما برای تکرار آن باید بگوییم؛ اول بالای لب را کمی بالاتر از خط طبیعی لب می کشیم و این خط را به دو طرف لب و این بار روی خط طبیعی لب ، به سمت دو گوشه لب ادامه داده و بعد خط لب پایین را می کشیم. بعضی از خانم ها فقط دوست دارند که لب پایین آنها بر جسته تر شود برای این کار هم فقط لب پایین را کمی به طرف داخل بکشید، لب پایین هم پرتر نشان می دهد.

ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب
ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب

شما می توانید با استفاده از برس ،رژ لب را خیلی تمیز و شیک بکشید و ترفند دیگر این است که شما در آریش لب با کرم پودر یا پنکک، و ابر کمی روی لب ها به آرامی ضربه بزنید تا زیباتر نشان دهد.

Professional tricks for makeup lips (3)

بعضی از خانم ها رژلب ترکیبی استفاده می کنند ما برای این خانم ها نکاتی را برای بهتر شدن آرایش لب آنها توصیه میکنیم: اینکه یک دستمال کاغذی را بین لب ها گذاشته و لب ها کمی به هم بفشارید. با این کار، رژ اضافه روی دستمال منتقل شده و رژ لبی کاملا صاف خواهید داشت. حالا می توان دوباره رژ لب را به صورت ضربه ای روی لب ها زده و در صورت تمایل، وسط لب ها را برق لب و یا رژ لب های اکلیلی بزنید.

قدم آخر:

برای براق شدن و بهتر شدن آرایش لب در مرحله آخر می توان دور لب ها را با برس باریک و کمی کرم پودر کاملا صاف کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.