مجله گل گیس

مدل کلاه و چتر بامزه برای بهار

مدل کلاه و چتر بامزه برای بهار
loading...

از اونجا که توی این ماه دیگه کم کم باید به فکر مدل لباس و وسایل شیک برای عید باشیم، امروز براتون کلکسیونی از کلاه و چتر می باشد که بسیار زیباست در نظر گرفتم. بد نیست با دیدن و الهام گرفتن از مدل های زیبا و بامزه این کلاه و چتر ها برای دخترها و نوجوانان شیرینتون به اونها در انتخاب یک ست زیبا برای عیدشون کمک کنید. این مدل ها که بر گرفته از بهترین مزون های روز اروپا می باشند تنها به دلیل استقبال شما عزیزان از کلکسیون های منتشر شده در مجله گل گیس در نظر گرفته شده.

طراحی این مدل ها که اغلب با رنگ بندی های شاد و زیبا و با رنگ های زنده و گرم در کنار یکدیگر انتخاب شده در کنار نقوش حکاکی شده …. ظاهر زیبا و بسیار جالبی را به این مجموعه از کار ها داده است. در کشور ما کمتر کسی است که کیف وکلاه و چتر خود را با یکدیگر ست می کند، از این رو شما تولید کننده های محترم که بیننده ی این مجموعه ها می باشید به راحتی با الهام گرفتن از این مدل ها می توانید طراحی ها و مدل های زیبایی را برای نوجوانان عزیزمان تولید و به فروش برسانید.

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.