مجله گل گیس

مدل کیف چرمی بهاره

مدل کیف چرمی بهاره
loading...

از اونجا که کیف های چرمی همیشه محبوبیت خودشونو در میان انواع جنس های مختلف کیف حفظ کردند بد ندیدم امروز با طرح ها و مدل های زیبایی از این کیف ها در خدمتتون باشیم. این مدل ها که با یراق آلات و زیور آلات خاصی جز زیپ و قطعاتی از استیل کار خاصی روی آنها نشده است، آن سنگینی و وقار خود را در کنار رنگ هایی هم چون قهوه ای، مشکی و سبز یشمی به خوبی حفظ کرده و به شدت در زیبا نشان داده استایل شما نقش دارد.

برای استفاده از این کیف چرمی در ست لباس خود هرگز نگران هماهنگی و هم خوری این وسیله با سایر لباس هایتان نباشید. زیرا به راحتی در کنار کفش های چرمی و ورنی می نشیند و شما را شر نگرانی در این باره می رهاند.

اغلب خانم هایی که کلاسیک پوش هستند و هرگز از استایل رسمی بودن خود خارج نمی شوند، این کیف ها بهترین مدل در سبک لباس پوشیدن آنهاست. البته بد نیست بدانید به دلیل وجود دوخت های درشت در این مدل کیف چرمی بهاره، آن را برای قشر جوان و اسپرت پوش نیز مناسب کرده است. بافت درشت چرم به کار رفته در این مدل ها نیز حاکی از تلاش طراحان برای متفاوت بودن از سبک کلاسیک همیشگی آن ها است.

گالری از مدل های کیف چرمی بهاره

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.