مدل کوتاهی مو دخترانه


مدل کوتاهی مو دخترانه

تو این گالری سعی کردم که جذابترین مدل کوتاهی مو دخترانه رو براتون انتخاب کنم و بهترین ها رو  کنار هم بچینم و از عمد عکس های با کیفیت رو انتخاب کردم تا اگر شما هم می خواستید که از این مدل ها تقلید کنید و مو ها تون رو این مدلی آرایش کنید بتونید راحت از این مدل ها الهام بگیرید.

همون طور که می دونید و می بینید مدل های جدید موی دخترو نه، خیلی نزدیک شده به مدل های پسرونه؛ البته یه نکتهای این وسط کاملا مشخص هست، که اونم اینه مدل های پسرونه و دخترانه جدید خیلی به هم نزدیک شدن. چون به نظر می رسه طراح ها دارن به مدل های موی تک جنسی یا بدون در نظر گرفتن جنسییت می رسن. در واقع خیلی از طراح ها دوباره برگشتن به مدل های دهه های پنجاه و شصت میلادی، اون سال هایی که پیشرفت و تکنولوژی به این نقطه رسیده بود که تا جای ممکن با از محدودیت های جنسیتی بین زن و مرد خلاص بشیم و دنیای آینده به انسان، یه شکل دیگه نگاه کنه. شاید این روز ها دیگه از اون فلسفه خبری نباشه! اما دستاورد اون دهه طلایی شصت که متعصفانه دیگه تکرار نشده، هنوز هم می تونه توی سال ۲۰۱۵ این الهامات زیبا رو برای طراح های مد داشته باشه. مجله گل گیس افتخار داره تا بهترین و جدید ترین تغییرات توی دنیای مد و زیبایی رو در سریع ترین زمان برای خوانندگان فارسی زبان آماده و ارائه کنه؛ با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.

 

گالری مدل کوتاهی مو دخترانه

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید